Mikulski & Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów poszukuje:

18.12.2019

Mikulski & Wspólnicy

Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów

Poszukuje współpracownika:

aplikanta/młodego radcę prawnego lub adwokata

Miejsce pracy: Kraków

Region: małopolskie

Opis stanowiska:

  • bieżąca obsługa prawna Klientów kancelarii,

  • doradztwo prawne,

  • sporządzanie pism procesowych, opinii,

  • prowadzenie spraw sądowych i reprezentowanie Klientów Kancelarii,

  • prowadzenie korespondencji.

Wymagania:

  • aplikant radcowski/adwokacki lub młody radca prawny/adwokat

  • znajomość prawa gospodarczego i cywilnego,

  • umiejętność sporządzania pism procesowych,

  • wysoka kultura osobista,

  • skrupulatność, rzetelność, umiejętność współpracy w zespole.

Atuty:

  • znajomość języka niemieckiego, angielskiego, hiszpańskiego lub włoskiego

Oferujemy:

  • stabilne warunki współpracy/pracy.

List motywacyjny i CV wraz ze zdjęciem oraz adnotacją dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać na adres office@mikulski.krakow.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.