Mellon Poland Sp. z o.o. zatrudni Specjalistę ds. Prawnych

08.10.2018

Mellon Poland Sp. z o.o. należy do dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy Mellon.
Firma dostarcza specjalistyczne rozwiązania technologiczne i usługi outsourcingowe.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Rzeszowie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Prawnych

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska:

  • administracyjne zarządzanie umowami,
  • tłumaczenia dokumentów z j. angielskiego na j. polski oraz z j. polskiego na j. angielski,
  • wsparcie w pracach nad przygotowaniem prezentacji prawnych,
  • sporządzanie wzorów opinii prawnych, umów oraz innych dokumentów korporacyjnych - w językach angielskim oraz polskim,
  • uczestnictwo w negocjacjach zakupowych.

Wymagania:

  • 2-3 lata doświadczania w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym w mowie i piśmie, w tym znajomość terminologii prawniczej,
  • praktyczna wiedza z zakresu ochrony danych osobowych, prawa handlowego, prawa cywilnego,
  • znajomość pakietu Microsoft office w stopniu bardzo dobrym,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • kartę Multisport,
  • pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na świecie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony (z możliwością przedłużenia).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres a.eberbach@mellongroup.com