Krakowskie Biuro Festiwalowe zatrudni prawnika

08.02.2021

Krakowskie Biuro Festiwalowe poszukuje prawnika na stanowisko Specjalisty ds. Prawnych

Zakres obowiązków:

Bieżąca obsługa prawna Biura, w tym w szczególności:

  • opiniowanie umów sporządzanych przez komórki organizacyjne Biura;
  • opracowywanie projektów wzorcowych umów na potrzeby komórek organizacyjnych Biura;
  • negocjowanie i sporządzanie projektów umów szczególnie skomplikowanych w ramach zadań
  • realizowanych przez komórki organizacyjne Biura;
  • opracowywanie/opiniowanie pod względem prawnym projektów pism, opinii, analiz, planów, sprawozdań, zarządzeń i poleceń służbowych, regulaminów wydawanych przez Dyrektora Biura oraz innych dokumentów w zakresie zadań realizowanych przez Biuro;
  • opracowywanie projektów odpowiedzi na zapytania, korespondencję, skargi, zażalenia, interpelacje
  • i wnioski radnych i komisji Rady Miasta Krakowa oraz interwencje poselskie i senatorskie;
  • opracowywanie dokumentacji oraz projektów pism, opinii, odpowiedzi na korespondencję organów
  • kontrolnych w sprawach dot. kontroli działalności Biura oraz udostępniania informacji publicznej;
  • opracowywanie projektów uchwał Rady Miasta Krakowa i Zarządzeń Prezydenta Miasta Krakowa oraz pełnomocnictw udzielanych przez Prezydenta Miasta Krakowa zgodnie z obowiązującymi procedurami, w zakresie działalności Biura;
  • opracowywanie projektów pełnomocnictw udzielanych w sprawach dotyczących działalności Biura.

Wymagania:

  • wykształcenia wyższego prawniczego;
  • co najmniej 3-letniego udokumentowanego doświadczenia zawodowego;
  • praktycznej znajomości prawa cywilnego, gospodarczego i autorskiego, prawa zamówień publicznych;
  • znajomości aktualnych przepisów prawa obowiązujących w zakresie działalności wykonywanej przez Biuro oraz orzecznictwa;
  • doświadczenie w bieżącej obsłudze prawnej instytucji publicznych, w szczególności instytucji kultury, będzie dodatkowym atutem;
  • samodzielności i dobrej organizacji pracy własnej;
  • skrupulatności, rzetelności i obowiązkowości;
  • wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych;
  • nastawienia na współpracę i umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu;
  • pracę w zaangażowanym i zmotywowanym zespole;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja.prawny@kbf.krakow.pl Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli na przesłanym CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby realizacji procesu rekrutacji dla tej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Krakowskie Biuro Festiwalowe w okresie 1 roku od momentu ich przesłania, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.”

Administratorem danych osobowych jest Krakowskie Biuro Festiwalowe z siedzibą w Krakowie, ul. Wygrana 2, 30-311 Kraków.

Dane osobowe w zakresie wynikającym z obowiązujących przepisów prawa (np. imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie wynikają z Kodeksu pracy) przetwarzamy w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego tj. celem weryfikacji kandydatów i zawarcia umowy (art. 6 ust. 1 lit b RODO).

Pozostałe dane zawarte w przesłanej aplikacji (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie dobrowolnej zgody (art. 6 ust. 1 lit a RODO), wyrażonej poprzez wysłanie zgłoszenia rekrutacyjnego, która może zostać odwołana w każdym czasie.

Dane osobowe przesłane w aplikacji przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu do momentu jej zakończenia i niezwłocznie po zakończeniu procesu rekrutacji zostaną one usunięte. W przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach przedmiotowe dane osobowe przetwarzane będą przez okres 1 roku od dnia ich przesłania.

Przesłane dane osobowe możemy przekazać:

-podmiotom przetwarzającym w imieniu Krakowskiego Biura Festiwalowego - dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych;

- pomiotom, które będą działać jako administratorzy tych danych decydując o sposobie i celach przetwarzania

– wyłącznie, gdy obowiązek takiego udostępnienia danych wynikać będzie z przepisów prawa.

Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyrażona została zgoda) do innego administratora danych, a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.

Krakowskie Biuro Festiwalowe z siedzibą przy ul. Wygranej 2, 30-311 Kraków wyznaczyło Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można kontaktować się we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych pod adresem: Inspektor Ochrony Danych Krakowskie Biuro Festiwalowe z siedzibą przy ul. Wygranej 2, 30-311 Kraków, oraz przez e-mail: rodo@biurofestiwalowe.pl