Kochański & Partners poszukuje osób na stanowisko Junior Associate (Młodszy Prawnik)

06.07.2020

Kochański & Partners jest jedną z 10 największych polskich kancelarii posiadającą biura w Warszawi oraz w Krakowie. Dzięki dogłębnemu rozumieniu potrzeb naszych klientów oraz posiadaniu rozległej wiedzy i informacji rynkowych na ich temat realizujemy prestiżowe projekty pozwalające zyskać doświadczenie na rynkach krajowych i międzynarodowych.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Junior Associate (Młodszy Prawnik)

Główne zadania:

  • udział w projektach praktyki Prawa Gospodarczego (biuro w Krakowie)
  • przygotowywanie pism procesowych, umów i innych dokumentów na potrzeby Klientów kancelarii
  • bieżąca obsługa prawna klientów kancelarii, w tym również bezpośrednio w siedzibie Klienta
  • praca bezpośrednio pod nadzorem merytorycznym i dydaktycznym Partnera - Szefa Praktyki Prawa Gospodarczego

Wymagania:

  • status aplikanta radcowskiego lub adwokackiego
  • co najmniej roczne doświadczenie zawodowe w zakresie prawa gospodarczego zdobyte w kancelarii prawniczej lub jako tzw. in-house
  • znajomość prawa cywilnego (analiza i przygotowywanie umów), prawa korporacyjnego, prawa pracy oraz cywilnego prawa procesowego
  • doświadczenie zdobyte przy obsłudze dużych podmiotów gospodarczych będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w tym praktyczna znajomość angielskiej terminologii prawnej
  • dobra organizacja pracy – warunek konieczny
  • samodzielność
  • wysoka odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności w środowisku, które stawia na profesjonalizm
  • możliwość uczestniczenia w ciekawych i prestiżowych projektach
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
  • w pełni sfinansowaną przez firmę prywatną opiekę medyczną na poziomie VIP
  • dofinansowanie do pakietu sportowego

Link do formularza aplikacyjnego: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=e5d6e62485b649faba87388a7b591c45