Kancelaria zatrudni studenta lub aplikanta

12.01.2018

Kancelaria DKLAW Drzewiecka & Kwiatkowska radcowie prawni s.c. przyjmie do pracy studenta V roku prawa/aplikanta radcowskiego. Kancelaria zajmuje się głównie obsługą prawną przedsiębiorców, w tym spółek prawa brytyjskiego.

Wymagania:

  • dyspozycyjność przynajmniej 3 dni w tygodniu;
  • znajomość prawa cywilnego, gospodarczego oraz e-commerce;
  • biegła znajomość języka angielskiego;
  • znajomość tematyki ochrony danych osobowych i prawa własności intelektualnej mile widziana;
  • rzetelność, zaangażowanie.

Obowiązki:

  • wsparcie administracyjne Kancelarii;
  • sporządzanie projektów pism procesowych, skarg, umów, opinii prawnych;
  • analiza prawna (również w języku angielskim).

Oferujemy pracę w centrum Krakowa (ul. Rakowicka), ciekawe projekty i dużo pracy merytorycznej.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla Kancelarii do celów rekrutacji na adres mailowy: biuro@dkradcaprawny.pl

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest DK LAW Drzewiecka & Kwiatkowska radcowie prawni s.c. (ul. Rakowicka 1, 31-511 Kraków). Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Kancelaria zastrzega sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.