Kancelaria zatrudni radcę prawnego

26.05.2023

Kancelaria prawna FORTON Legal Łatała i Wspólnicy sp.k. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

RAWNIK
DO DZIAŁU KAPITAŁOWEGO

Miejsce pracy: Kraków

Twój zakres obowiązków:

Bieżąca obsługa prawna Klientów Kancelarii z zakresu prawa spółek i prawa rynku kapitałowego,

Doradztwo w zakresie obowiązków informacyjnych i raportowych spółek publicznych,

Udział w procesach reorganizacji i restrukturyzacji spółek, transakcjach M&A,

Przygotowywanie umów inwestycyjnych, sprzedaży udziałów, uchwał organów spółek, umów spółek,

Doradztwo w zakresie obsługi korporacyjnej spółek kapitałowych.

Nasze wymagania:

wykształcenie wyższe prawnicze,

praktyczna znajomość przepisów prawa spółek,

mile widziane doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych,

samodzielność w zakresie analizy przepisów i kontaktach z klientami,

bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, ze szczególnym uwzględnieniem terminologii prawniczej,

bardzo dobra umiejętność zarządzania czasem, dokładność, terminowość,

zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania,

łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność pracy w zespole,

wysoka kultura osobista.

To oferujemy:

pracę w dynamicznych warunkach, przy ciekawych, złożonych projektach,

możliwość poszerzania wiedzy i naukę strategicznego myślenia,

atrakcyjne wynagrodzenie (premie, bonusy świąteczne),

możliwość pracy w systemie hybrydowym,

przyjazną atmosferę pracy,

biuro w samym centrum Krakowa,

brak dress code.

O nas:

Jesteśmy prawnymi opiekunami biznesów naszych klientów. Pomagamy średnim i dużym firmom oraz start-upom. Wykorzystujemy przy tym nie tylko znajomość przepisów, ale przede wszystkim wieloletnie doświadczenie praktyczne i biznesowe, zdobyte w trakcie obsługi kilkuset przedsiębiorstw.

Jeśli aktualnie poszukujesz dla siebie nowych wyzwań, chcesz pracować z klientami biznesowymi, angażujesz się w prowadzone projekty i bliskie jest Ci pojęcie kompleksowej
opieki prawnej nad klientem być może szukamy właśnie Ciebie. Dołącz do nas i zostań częścią Forton Legal!

Zapraszamy do wysyłania CV adres:
rekrutacja@forton.legal