Kancelaria zatrudni praktykanta w zespole podatkowym

21.09.2022

Praktykant w zespole podatkowym

KRTP Korfanty i Partnerzy Sp.j. szuka do swojego zespołu praktykanta z zainteresowani w obszarze prawa podatkowego. Jesteśmy młodym zespołem profesjonalistów, którzy zdobywali doświadczenie w bankowości korporacyjnej i firmach z tzw. „Wielkiej Czwórki”, aby otworzyć butikową kancelarię ukierunkowaną na wsparcie przedsiębiorców.

Zakres obowiązków:

  • udział projektach w obszarze doradztwa prawnopodatkowego dla klientów o zasięgu lokalnym i międzynarodowym;
  • pomoc w przygotowywaniu opinii podatkowych, a także wsparcie w przeprowadzaniu researchy dot. praktyki administracji skarbowej i orzecznictwa sądów administracyjnych

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub status studenta IV lub V roku (mile widziane kierunki ekonomiczne i prawnicze)
  • zainteresowanie tematyką podatkową oraz chęć rozwoju w tym obszarze
  • Odpowiedzialność za powierzane zadania
  • Zdolność do analitycznego myślenia
  • Umiejętność klarownego przedstawiania rozwiązań
  • Terminowości w realizacji zadań
  • Dobrych wyników na studiach w wybranej dziedzinie (optymalnie prawo finansowe, podatkowe, rachunkowość lub ekonomia)
  • znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Powerpoint) w stopniu pozwalającym na samodzielną edycję dokumentów, przygotowanie prezentacji etc.
  • Zdolność do samodyscypliny i pracy bez konieczności stałego nadzoru (praca w modelu hybrydowym)

Oferujemy:

  • Okazję do zdobycia wiedzy na temat funkcjonowania rynku profesjonalnych usług doradczych (consulting)
  • Szansę na sprawdzenie się w rozwiązywaniu realnych problemów przedsiębiorców
  • Możliwość stałej współpracy po zakończeniu okresu próbnego

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy wysłać na adres e-mail biuro@krtp.pl