Kancelaria zatrudni asystenta radcy prawnego

07.03.2018

W związku z rozwojem, Lex Kancelaria Odszkodowawcza Beata Jarzyna sp.k. poszukuje osoby zatrudnionej w pełnym wymiarze czasu pracy na stanowisko:

ASYSTENT RADCY PRAWNEGO

Specjalizujemy się w obsłudze prawnej osób indywidualnych i podmiotów gospodarczych w sprawach związanych z dochodzeniem roszczeń odszkodowawczych. Naszym celem jest nie tylko uzyskiwanie najwyższych odszkodowań ale przede wszystkim kompleksowa opieka prawna naszych Klientów. Zostaliśmy wyróżnieni Złotym Certyfikatem Rzetelności oraz Eurocertyfikatem. Nagrody te są przyznawane podmiotom, które są rzetelnymi płatnikami swoich zobowiązań, a w obrocie gospodarczym działają profesjonalnie, etycznie i transparentnie.

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • reprezentowanie Kancelarii przed sądami i organami administracyjnymi
  • opracowywanie treści pism procesowych oraz opinii prawnych
  • nadzór na prowadzonymi postępowaniami likwidacyjnymi przeciwko Towarzystwom    Ubezpieczeniowym
  • bieżące doradztwo prawne
  • ścisła współpraca z zespołem prawników

Wymagania:

  • ukończone studia prawnicze, w trakcie aplikacji radcowskiej,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość MS Office, w szczególności Word oraz Excel,
  • odpowiedzialność i komunikatywność
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość:
    - prawo cywilne
    - windykacje i postępowanie egzekucyjne
    - prawo korporacyjne, spółki
    - postępowanie rejestrowe
    - prawo administracyjne i postępowanie przetargowe
    - prawo budowlane

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • pracę w doświadczonym, ale młodym i dynamicznym zespole Kancelarii,
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość zdobycia praktycznej wiedzy i umiejętności,
  • szkolenie z zakresu odszkodowań.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny na adres s.pienkowska@lex-kancelaria.pl.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W podaniu prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w Lex Kancelaria Odszkodowawcza Beata Jarzyna sp.k. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”