Kancelaria zatrudni aplikanta radcowskiego I roku lub II roku

03.11.2017

Radca Prawny Iwona Trzósło, prowadząca Kancelarię na terenie Bochni oraz Krakowa, świadcząca usługi prawne w środowisku podmiotów gospodarczych, jak również dla osób fizycznych, zatrudni aplikanta radcowskiego I lub II roku. Wykonywanie obowiązków będzie odbywać się pod moim osobistym nadzorem lub nadzorem radców prawnych z wieloletnim doświadczeniem, współpracujących z Kancelarią w ramach stałej współpracy.

Wymagania:

  • bardzo znajomość przepisów prawa cywilnego, handlowego, gospodarczego, prawa procesowego,
  • umiejętność biegłego pisania i obsługi komputera w zakresie programów biurowych,
  • znajomość systemów informacji prawnej,
  • znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego, w tym terminologii prawniczej,
  • komunikatywność, obowiązkowość, zaangażowanie i sumienność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy,

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie dokumentów, pism procesowych, projektów umów, opinii prawnych, uczestnictwo w rozprawach sądowych w charakterze publiczności, a następnie na podstawie upoważnienia do zastępstwa
  • bieżąca pomoc pracownikom Kancelarii w zakresie prawnym

Oferujemy:

  • elastyczny grafik pracy lub współpraca na pełny etat
  • nabycie umiejętności praktycznych niezbędnych do wykonywania zawodu radcy prawnego
  • przyjazną atmosferę pracy

Wymagane dokumenty:

  • CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji
  • list motywacyjny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem do dnia 13 listopada 2017  r. na adres  mailowy: pracakancelaria2015@interia.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Prosimy o załączenie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883)."