Kancelaria zatrudni aplikanta radcowskiego

15.01.2018

Kancelaria Radcy Prawnego Damian Burczak zajmuje się głównie obsługą podmiotów gospodarczych
krajowych i zagranicznych prowadzących działalność w Polsce

Aplikant radcowski

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • Sporządzanie projektów umów, pism procesowych i opinii prawnych,
  • Kontakty z organami w sprawach,
  • Bieżące kontakty z Klientami w sprawach,
  • Obsługa dokumentów zgodnie ze standardami firmy,
  • Zastępstwo procesowe.

Wymagania

  • Wykształcenie prawnicze, minimum pierwszy rok aplikacji radcowskiej
  • Systematyczność, samodzielność,
  • Umiejętność argumentacji, kreatywność,
  • Zaangażowanie w podejmowane czynności,
  • Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office: Word, Excel, Outlook),
  • Znajomość programów prawniczych,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:

biuro@kancelaria-burczak.eu