Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej

ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Kancelaria zatrudni aplikanta radcowskiego

Kancelaria zatrudni aplikanta radcowskiego

W związku z dynamicznym rozwojem Kancelaria Leśniak Styczeń Kancelaria Radców Prawnych
zatrudni aplikanta radcowskiego.
Miejsce pracy Kraków.

Wymagania:

 • doświadczenie zawodowe (co najmniej 6 miesięczny staż / praca w kancelarii radcowskiej lub adwokackiej)
 • znajomość zagadnień prawnych z zakresu prawa cywilnego materialnego oraz procesowego, prawa pracy, prawa gospodarczego i handlowego (spółek),
 • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
 • zdolność analitycznego myślenia
 • odpowiedzialność, staranność i dokładność

Mile widziane:

 • znajomość prawa telekomunikacyjnego, prawa budowlanego, prawa zamówień publicznych
 • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

 • możliwość zatrudnienia w rozwijającej się Kancelarii
 • możliwość rozwoju zawodowego
 • możliwość pracy nad projektami wielowymiarowymi i zdobycie bogatego doświadczenia w zawodzie radcy prawnego
 • pracę w miłej atmosferze

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesłać na adres e-mail: office@kancelarialesniak.pl z dopiskiem „aplikacja na stanowisko aplikanta radcowskiego”

W dokumentach prosimy o umieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Zgadzam się na przetwarzanie przez Kancelarię Radcy Prawnego Katarzyna Leśniak moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji oraz przetwarzanie danych w zakresie mojego wizerunku”.

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Leśniak z siedzibą w Krakowie przy Rynku Dębnickim 6/1, 30-319 Kraków.

Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek i zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś/aś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Zgoda na przetwarzanie wizerunku i na wykorzystanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji nie mają wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. W każdym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę, wysyłając e-mail na adres: office@kancelarialesniak.pl, co nie ma wypływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

 

Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa