Kancelaria zatrudni aplikanta radcowskiego

05.09.2017

 LOGO_JoannaSmagacz.jpgKancelaria Radcy Prawnego Joanna Szanser-Smagacz zatrudni:
aplikanta I lub II roku aplikacji radcowskiej

Miejsce pracy: Kraków

Region: małopolska

Opis stanowiska:

  • bieżące doradztwo prawne oraz obsługa prawna klientów kancelarii,
  • sporządzanie projektów pism procesowych,
  • przygotowywanie oraz opiniowanie umów,
  • zastępstwo procesowe w postępowaniach przed organami administracji publicznej, sądami powszechnymi oraz sądami administracyjnymi,
  • udział w negocjacjach.

Wymagania podstawowe:

  • wykształcenie wyższe prawnicze,
  • status aplikanta radcowskiego (I lub II rok aplikacji),
  • udokumentowane co najmniej półroczne doświadczenie na stanowisku związanym ze stosowaniem prawa,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • otwartość, systematyczność, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, samodzielność w działaniu.

Oferujemy:

  • możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w wielu dziedzinach stosowania prawa,
  • odpowiedzialną i ciekawą pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane proszone są o składanie CV oraz listu motywacyjnego na adres kancelarii (Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Szanser-Smagacz, al. Płk. Wł. Beliny-Prażmowskiego 14/2, 31-514 Kraków) lub w formie elektronicznej na adres kancelaria@szanser.pl do dnia 20 września 2017 r.

Dodatkowe informacje dotyczące Kancelarii, w tym szczegółowe dane teleadresowe znajdują się na stronie www.szanser.pl

Celem weryfikacji wiedzy i umiejętności osoby aplikujące mogą zostać poproszone o samodzielne rozwiązanie określonego zadania lub przygotowanie projektu pisma procesowego.

Kancelaria informuje, że skontaktuje się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie na aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2016 r., poz.922 ze zm.)”