Kancelaria Radcy Prawnego Iwony Trzósło nawiąże współpracę z aplikantem radcowskim

21.07.2016

Kancelaria Radcy Prawnego Iwony Trzósło, mająca swoje biura w Krakowie i w Bochni, świadcząca usługi prawne w środowisku podmiotów gospodarczych, jak również dla osób fizycznych, poszukuje aplikanta radcowskiego, który byłby zainteresowany podjęciem współpracy z Kancelarią na terenie Krakowa, Bochni i Tarnowa.

Wymagania:

1. rozpoczęta aplikacja radcowska

2. przynajmniej roczny staż pracy w kancelarii zajmującej się sprawami z zakresu cywilnego, gospodarczego i handlowego, karnego

3. dobra znajomość przepisów prawa cywilnego i procedury cywilnej, gospodarczego i handlowego oraz prawa karnego i procedury karnej,

4. komunikatywność, obowiązkowość, zaangażowanie i sumienność,

5. dobra organizacja pracy,

6. wysoka kultura osobista.

Zakres obowiązków:

1. sporządzanie dokumentów, pism procesowych, projektów umów, opinii prawnych,

2. reprezentacja klientów kancelarii w postępowaniu sądowym.

Wymagane dokumenty:

1. CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji,

2. list motywacyjny.

Aplikacje należy składać do 30 lipca 2016 roku na adres mailowy: praktyki.kancelaria.trzoslo@gmail.com

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.