Kancelaria prawna zatrudni aplikanta radcowskiego

06.07.2017

W związku z dynamicznym rozwojem Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Leśniak zatrudni aplikanta radcowskiego I lub II roku aplikacji. Miejsce pracy Kraków.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie projektów pism procesowych w postępowaniach sądowych oraz administracyjnych
  • przygotowywanie projektów opinii prawnych
  • przygotowywanie projektów umów
  • przygotowywanie projektów dokumentów korporacyjnych
  • przygotowywanie projektów innych dokumentów na zlecenie Klientów
  • zastępowanie radcy prawnego w postępowaniach sądowych oraz administracyjnych
  • badanie akt sądowych
  • kontakty z sądami, komornikami, organami administracji
  • pomoc w bieżącej obsłudze Klientów kancelarii

Wymagania:

  • znajomość zagadnień prawnych z zakresu prawa cywilnego materialnego oraz procesowego, prawa pracy oraz prawa gospodarczego i handlowego (spółek), prawa postępowania administracyjnego i przed sądami administracyjnymi
  • min. 3 miesięczna praktyka w kancelarii radcowskiej lub adwokackiej
  • praktyczna znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office) oraz poczty elektronicznej
  • praktyczna znajomość obsługi programu LEX, Legalis
  • zdolność analitycznego myślenia
  • odpowiedzialność, staranność i dokładność

Mile widziane:

  • znajomość prawa telekomunikacyjnego, prawa budowlanego, prawa zamówień publicznych, prawa konsumentów
  • praktyka w Urzędzie ZP, UKE
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowie o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość pracy nad projektami wielowymiarowymi i zdobycie bogatego doświadczenia w zawodzie radcy prawnego,

Jeśli chcesz się nauczyć jak w praktyce wykorzystać wiedzę nabytą na studiach, nie boisz się wyzwań ani pracy pod presją czasu, jesteś osobą zaangażowaną ta praca jest pracą dla Ciebie.

CV prosimy przesłać na adres e-mail: office@kancelarialesniak.pl z dopiskiem „aplikacja na stanowisko aplikanta radcowskiego”

W dokumentach prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.  o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Zapraszam do współpracy

radca prawny Katarzyna Leśniak

Pobierz załączniki

oferta pracy.pdf