Kancelaria prawna poszukuje aplikanta radcowskiego

08.08.2017

Gołębiowski & Macura Kancelarie Radców Prawnych, specjalizująca się w prawie rynków finansowych, spółek, prawie nieruchomości i prawie podatkowym

poszukuje aplikanta radcowskiego lub adwokackiego, zainteresowanego podjęciem współpracy.

Więcej o kancelarii na stronie www.gm-kancelaria.pl praz https://www.facebook.com/golebiowskimacura

Od kandydatów oczekujemy:

  • rozpoczętej aplikacji radcowskiej lub adwokackiej,
  • dobrej znajomości prawa cywilnego, handlowego, gospodarczego, prawa procesowego,
  • znajomość prawa podatkowego będzie dodatkowym atutem
  • znajomości języka angielskiego,
  • zaangażowania, sumienności, rzetelności,
  • umiejętności organizowania czasu pracy.

Zadania:

  • sporządzanie dokumentów,  pism procesowych,  projektów umów,
  • analiza zagadnień prawnych w formie memorandów lub opinii prawnych,
  • kontakty z sądami i urzędami.

 Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę pracy;
  • zdobycie cennego doświadczenia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji i dopiskiem w temacie e-maila „Aplikant odpowiedź na ogłoszenie” na adres e-mail: rekrutacja@krpgolebiowski.pl w terminie do 15 września 2017 r.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelarię jedynie w celu rekrutacyjnym. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.