Kancelaria Prawna Jacek Bajorek poszukuje aplikanta radcowskiego.

29.04.2021

Kancelaria Prawna Jacek Bajorek

przy ul. Litewskiej 26/37, 30-014 Kraków

poszukuje:

Aplikanta radcowskiego I roku na stanowisko Asystenta Radcy Prawnego

Zakres obowiązków:

  • obsługa prawna klientów Kancelarii
  • przygotowywanie i weryfikowanie pism procesowych, umów, opinii i dokumentów prawnych
  • zastępstwo procesowe (pod nadzorem radcy prawnego)

Wskazania:

  • wpis na listę aplikantów radcowskich I roku
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość prawa i postępowania cywilnego, prawa handlowego, prawa gospodarczego
  • znajomość języków obcych, zwłaszcza języka angielskiego w mowie i piśmie
  • wskazane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • elastyczność, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferta:

  • umowa o pracę na pełny etat

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych, tj. CV oraz listu motywacyjnego na adres email: pszczepanik@radca.com.pl. Kancelaria zastrzega sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

W zgłoszeniu prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Prawną Jacek Bajorek moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2019 r., poz. 1781 z późn. zm.) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

oraz w przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych."