Kancelaria poszukuje radcy prawnego

30.07.2018

Kancelaria Prawna
Błaszak Król i Partnerzy adwokaci i radcowie prawni sp. p.
z siedzibą w Krakowie poszukuje:

Radcy prawnego

Wymagania:

  • uprawnienia zawodowe radcy prawnego,
  • co najmniej trzy lata doświadczenia w obsłudze klienta biznesowego,
  • bardzo dobra znajomość prawa gospodarczego, prawa spółek, jak również prawa pracy
  • znajomość prawa podatkowego będzie dodatkowym atutem,
  • biegła znajomość języka angielskiego (w tym terminologii prawniczej),
  • gotowość do stałego rozwoju zawodowego,
  • pełna dyspozycyjność,
  • rzetelność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i inicjatywa w pracy,
  • gotowość do związania się z kancelarią na okres przynajmniej kilku lat.

Zakres obowiązków:

  • świadczenie obsługi prawnej na rzecz klientów kancelarii,
  • samodzielna realizacja większych projektów w zakresie obsługi prawnej dla klientów kancelarii,
  • samodzielne prowadzenie postępowań sądowych, administracyjnych i innych,
  • odpowiedzialność za funkcjonowanie zespołu młodszych pracowników kancelarii,
  • dbanie o relacje z klientami kancelarii.

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko,
  • długofalową współpracę oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjny system wynagradzania zawierające elementy stałe oraz wynagrodzenie motywacyjne,
  • pracę w przyjaznej atmosferze.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów (CV oraz listu motywacyjnego) na adres mailowy: b.krol@bkplegal.pl

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów realizacji procesu rekrutacyjnego.