Kancelaria poszukuje prawnika

24.07.2018

Kancelaria adwokacka Dubicki i Wspólnicy sp.k. świadczy kompleksowe usługi prawne dla Klientów biznesowych, spełniające najwyższe profesjonalne standardy. Jeżeli chcesz do nas dołączyć – aplikuj.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Prawnik

Zakres zadań:

  • identyfikowanie i rozwiązywanie problemów prawnych Klientów kancelarii pod kierownictwem adwokatów oraz radców prawnych,
  • analiza piśmiennictwa i orzecznictwa,
  • przygotowanie projektów pism, opinii prawnych, dokumentów korporacyjnych oraz umów,
  • zastępstwo procesowe,
  • aktywne merytoryczne wsparcie prawników kancelarii.

Od kandydatów oczekujemy:

  • I lub II rok aplikacji adwokackiej lub radcowskiej,
  • co najmniej roczne doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej,
  • praktyczna znajomość prawa cywilnego i gospodarczego,
  • znajomość procedury sądowej,
  • znajomość procedury administracyjnej i prawa nieruchomości będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętności tworzenia i opiniowania umów oraz formułowania pism procesowych,
  • dobra znajomość języka polskiego oraz angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność za powierzone zadania, wielozadaniowość, dobra organizacja pracy, zaangażowanie w wykonywane zadania.

Oferujemy:

  • rynkowe wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego oraz umiejętności,
  • zatrudnienie w oparciu o uzgodnioną formę współpracy,
  • zdobycie umiejętności niezbędnych w codziennej pracy adwokata,
  • możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego,
  • stabilne zatrudnienie i możliwość stałej współpracy z prężnie rozwijającą się firmą
  • dobrą atmosferę pracy w młodym energicznym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub wysłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: kancelaria@dwadwokaci.com, w tytule maila wpisując numer referencyjny: Pr/DW/002/2018