Kancelaria poszukuje osób na stanowisko radcy prawnego

04.12.2018

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Bufnal funkcjonuje na rynku usług prawnych od 2010 roku. Jej zespół stanowi grono ambitnych prawników reprezentujących swoich Mocodawców z należytą starannością. Kancelaria udziela pomocy prawnej zarówno konsumentom, jak i przedsiębiorcom. Wraz z dynamicznym rozwojem prowadzonej przez nią działalności, kancelaria poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy/współpracy na stanowisku: Pan/-i Radca Prawny.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w reprezentacji klientów w postępowaniu sądowym,
  • zainteresowanie tematyką związaną z funkcjonowaniem wymiaru sprawiedliwości w okresie PRL-u, procesami rehabilitacyjnymi,
  • wysoka motywacja wewnętrzna do osiągania wyznaczonych celów zawodowych,
  • aktywne wykonywanie zawodu radcy prawnego.

OBOWIĄZKI:

  • sporządzanie pism procesowych,
  • reprezentacja klientów kancelarii podczas rozpraw sądowych,
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych oraz obciążonych presją czasu,
  • prowadzenie sprawozdań z wykonywanej pracy,
  • współpraca z prawnikami w zakresie ustaleń dalszej obsługi prawnej poszczególnych klientów.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę/o współpracę - w miarę preferencji,
  • na start wynagrodzenie 4.200 tys.zł brutto,
  • w przypadku delegacji zapewniamy hotel + wszystkie dojazdy,
  • sprzęt służbowy: laptop, telefon komórkowy,
  • możliwość osobistego poznania bohaterów Polskiego Podziemia Niepodległościowego, uczestnictwa w uroczystościach państwowych, aktach nadania orderów i stopni wojskowych, itp.
  • udział w szkoleniach merytorycznych,
  • pracę w obrębie miejscowości Kraków.

Zainteresowanych powyższym stanowiskiem pracy prosimy o przesłanie CV pod adres:katarzyna.szybowska@bufnal.pl.

Prosimy o dodanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych".