Kancelaria poszukuje kandydatów na stanowisko aplikanta radcowskiego

12.02.2020

Tarnawski i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych z siedzibą w Katowicach
w związku z dynamicznym rozwojem Kancelarii poszukuje
ambitnych kandydatów na stanowisko aplikanta radcowskiego.

OPIS STANOWISKA:

  • bieżąca współpraca z radcami prawnymi kancelarii w zakresie zleconych zadań;
  • identyfikowanie i rozwiązywanie problemów prawnych klientów Kancelarii;
  • analiza dokumentów pod kątem prawnym i interpretacja przepisów do zleconych zadań;
  • sporządzanie pism procesowych;
  • zastępstwo procesowe;
  • inne zlecone przez radców prawnych czynności związane z bieżącą pracą Kancelarii.

WYMAGANIA:

  • status aplikanta radcowskiego (I, II, III rok);
  • samodzielność, terminowość, rzetelność, dokładność oraz odpowiedzialność i zaangażowanie przy wykonywaniu powierzonych zadań;
  • umiejętność sporządzania umów, opinii prawnych oraz pism procesowych;
  • znajomość przepisów prawa, w szczególności prawa handlowego, cywilnego i postępowania cywilnego;
  • profesjonalizm w wykonywaniu powierzanych zadań;
  • chęć samodoskonalenia zawodowego;
  • umiejętność zarządzania czasem i realizacji założonych celów;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

WYBRANEJ OSOBIE OFERUJEMY:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • stała opieka merytoryczna doświadczonych prawników
  • praca w przyjaznej atmosferze, w młodym i prężnie rozwijającym się zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres mailowy: sekretariat@kancelaria-tarnawski.pl. W tytule wiadomości prosimy wpisać ‘’Praca – aplikant”

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w CV w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez Kancelarię Tarnawski i Partnerzy.