Kancelaria poszukuje kandydata na stanowisko: Prawnik – Aplikant

28.04.2021

Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorz Szudy

Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorz Szudy świadcząca usługi prawne na rzecz osób fizycznych i przedsiębiorców poszukuje kandydata na stanowisko:

Prawnik – Aplikant

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie pism procesowych
  • Zastępstwo na rozprawach
  • Opracowywanie oraz opiniowanie umów, regulaminów itp.
  • Merytoryczna analiza spraw i sporządzanie opinii prawnych
  • Bieżące wsparcie radców prawnych i adwokatów prowadzących sprawę.

Wymagania:

  • Aplikant adwokacki lub radcowski
  • Język angielski
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Prawo ochrony danych osobowych
  • Prawo cywilne
  • Prawo gospodarcze i handlowe
  • Prawo własności intelektualnej
  • Prawo podatkowe
  • Prawo pracy
  • Prawo karne

Mile widziane:

  • Znajomość prawa niemieckiego
  • Znajomość języka niemieckiego oraz ukończona Szkoła Prawa Niemieckiego będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Forma zatrudnienia: umowa zlecenia/umowa o pracę
  • Możliwość pracy zdalnej, elastyczne godziny pracy
  • Możliwość zdobycia realnego doświadczenia zawodowego
  • Świetną atmosferę pracy oraz „life work balance”
  • Wyrozumiałość w przypadku pierwszego doświadczenia zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: radca@gszudy.pl

W CV prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”