Kancelaria poszukuje do współpracy studentów lub absolwentów prawa

29.09.2022

Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Sawiński

poszukuje do współpracy
studentów lub absolwentów prawa

proponując
3-miesięczne praktyki

Nie wymagamy doświadczenia, a zaangażowania w życie kancelarii i chęci rozwoju w zamian przekażemy praktyczną wiedzę i cenne umiejętności, a po zakończeniu praktyk liczymy na dalszą współpracę w oparciu o obustronne ustalenia.

Zadania, które przygotowaliśmy dla praktykanta:

  • wsparcie i pomoc dla aplikantów i radców prawnych (weryfikacja kompletności dokumentów)
  • pomoc w przygotowaniu dokumentów prawnych
  • archiwizacja i inwentaryzacja dokumentów związanych z bieżącą obsługą prawną
  • bieżące czynności administracyjne
  • monitorowanie zmian w prawie w wyznaczonym zakresie

Zapraszamy studentów IV/V roku bądź absolwentów do składania aplikacji:

  • CV wraz z oświadczeniem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych
  • kilka słów o sobie
  • przedstawienie swojej dyspozycyjności

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy z kancelarią na przedstawionych warunkach prosimy o kontakt: kancelaria@bartoszsawinski.com.pl