Kancelaria poszukuje do współpracy radcy prawnego

20.04.2023

Kancelaria prawna Chałas i wspólnicy

poszukuje do stałej współpracy

Radcy prawnego

Miejsce pracy:  Kraków

Jesteśmy kancelarią inwestycyjno-transakcyjną obsługującą przedsiębiorców i pionierów biznesu. Specjalizujemy się w obsłudze transakcyjnej, korporacyjnej oraz M&A.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Associate / Senior Associate z doświadczeniem w zakresie prawa procesowego.

Pracując z nami będziesz częścią silnej, rozpoznawalnej marki, która rozwija swoje horyzonty biznesowe. Dzięki otwartej strukturze organizacyjnej będziesz mieć szansę stałego rozwoju kariery bez żadnych “sufitów”.

Stawiamy na zaangażowanie, transparentność, rzetelność i innowacyjność.

ZAKRES ZADAŃ:

  • Sporządzanie kontraktów i opinii prawnych
  • Opinie i analizy w obszarze szeroko rozumianego prawa procesowego
  • Przygotowywanie i analiza dokumentacji procesowej
  • Udział w projektach M&A
  • Weryfikacja dokumentacji pod kątem zgodności z celami biznesowymi Klienta i obowiązującymi przepisami
  • Analiza prawna  potrzeb klientów oraz proponowanie indywidualnych, elastycznych i dopasowanych do nich rozwiązań
  • Budowanie i utrzymywanie profesjonalnych, długofalowych relacji z klientami

PROFIL KANDYDATA:

  • Minimum 3 letnie doświadczenia na samodzielnym stanowisku
  • Wiedza z zakresu prawa procesowego i  korporacyjnego
  • Bardzo dobra znajomość prawa zobowiązań oraz prawa rzeczowego
  • Samodzielność, zaangażowanie, odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność kreatywnego rozumowania.

OFERUJEMY:

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz samodzielne prowadzenie ciekawych projektów
  • Pracę w zespole doświadczonych ekspertów
  • Wynagrodzenie z systemem premiowym

KONTAKT:

www.chwp.pl

mkocewiak@chwp.pl