Kancelaria poszukuje associate obsługi korporacyjnej i działu energetyki

05.05.2022

Associate obsługi korporacyjnej i działu energetyki

Miejsce pracy: Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sporządzanie, opiniowanie i negocjowanie umów;
  • sporządzanie analizy prawnej oraz raportów due diligence;
  • obsługa korporacyjna spółek, przygotowywanie umów, kontraktów, regulaminów oraz innych dokumentów dostosowanych do środowiska biznesowego, w którym funkcjonuje klient;
  • obsługa podmiotów z branży energetycznej, w tym odnawialnych źródeł energii,
  • sporządzanie opinii prawnych, memorandów i prezentacji w zakresie prawa energetycznego;
  • wsparcie zespołu w zakresie prowadzonych przez kancelarię projektów;
  • bieżąca wsparcie prawne Klientów kancelarii (przedsiębiorcy);
  • monitorowanie zmian w przepisach prawa.

WYMAGANIA:

  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi prawnej spółek;
  • znajomość zagadnień prawa energetycznego i odnawialnych źródeł energii;
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • umiejętność sprawnego i terminowego zarządzania powierzonymi sprawami;
  • umiejętność dogłębnego i analitycznego podejścia do rozwiązywanych zagadnień i problemów prawnych;
  • motywacja i zorientowanie na realizowanie postawionych celów;
  • dokładność i dbałości o wysoką jakość wykonywanych prac.

OFERUJEMY:

  • możliwość poszerzenia doświadczenia i bezpośredni wpływ na rozwój zawodowy;
  • stałą opiekę merytoryczną i wsparcie doświadczonych Prawników;
  • ciekawe interdyscyplinarne projekty, w tym w języku angielskim;
  • w godzinach roboczych lekcje specjalistycznego angielskiego;
  • prywatną opiekę medyczną (LUX MED);
  • wspieramy w publikacji artykułów w prasie;
  • młody zgrany zespół z dobrą atmosferą.

Zgłoszenia (CV) prosimy kierować na adres: aleksandra.zielonka@hww.pl z dopiskiem ,,rekrutacja” wraz z klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV, które wykraczają poza dane konieczne dla prowadzenia rekrutacji przez Hewelt Wojnowski i Wspólnicy Sp.k., w celu ich przetwarzania w procesie rekrutacji, w celu prowadzenia rekrutacji i na czas jej trwania rekrutacji. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że mogę wycofać swoją zgodę w każdym czasie oraz że wycofanie mojej zgody nie wypłynie na zgodność z prawem przetwarzania moich danych osobowych przed wycofaniem zgody.”