Kancelaria poszukuje aplikantów radcowskich I roku

13.04.2022

Oferta pracy

Kancelaria Stachowicz Ptak Adwokaci i Radcowie Prawni Spółka Partnerska, poszukuje aplikantów adwokackich/radcowskich I roku aplikacji na stanowisko prawnika.

Opis stanowiska:

  • Świadczenie obsługi prawnej dla klientów Kancelarii.

Wymagania:

  • rozpoczęta aplikacja adwokacka/radcowska I rok,
  • doświadczenie w pracy/ stażu na stanowisku prawnika,
  • dobra znajomość prawa cywilnego, postępowania cywilnego, prawa spółek,
  • dyspozycyjność (pełny wymiar czasu)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres

e-mail: monika.kitlinska@stachowiczptak.pl

Kancelaria zastrzega sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101,poz.926, ze zm.)".

Stachowicz Ptak Adwokaci I Radcowie Prawni Spółka Partnerska

Al. Focha 35/1, 30-119 Kraków