Kancelaria poszukuje aplikantów radcowskich I lub II roku

02.07.2019

Kancelaria Jaworski Młynarska Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zygmunta Augusta 5, poszukuje aplikantów radcowskich I lub II roku zainteresowanych nawiązaniem stałej współpracy.

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie bieżącej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych;
  • prowadzenie zleconych postępowań sądowych;
  • sporządzanie dokumentów, projektów umów, pism procesowych, opinii prawnych,
  • samodzielny kontakt z Klientem

Oczekujemy:

  • zaangażowania,
  • przynajmniej rocznego doświadczenia w pracy w kancelarii,
  • znajomości prawa: gospodarczego, cywilnego, pracy,
  • samodzielności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • umiejętności pracy nad kilkoma zadaniami jednocześnie,
  • biegłej znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • stałą współpracę,
  • pracę w młodym, zgranym zespole,
  • możliwość zdobycia doświadczenia,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie sporządzania pism procesowych oraz zastępstwa procesowego,
  • czas pracy uwzględniający obowiązki na aplikacji,
  • wynagrodzenie do ustalenia.

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV w na adres mailowy: office@jmklegal.pl. Prosimy, aby do CV dołączyć klauzulę o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Na spotkania zaproszeni zostaną wybrani kandydaci.