Kancelaria poszukuje aplikanta radcowskiego

Międzynarodowa Kancelaria Prawna V4 Legal do działu  projektów międzynarodowych

poszukuje aplikanta radcowskiego.

Wymagania:

• dobra znajomość przynajmniej jednego języka obcego, mile widziana znajomość języka niemieckiego, słowackiego lub czeskiego,
  • zainteresowanie prawem cywilnym, prawem gospodarczym i handlowym, prawem podatkowym oraz postępowaniem cywilnym,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • chęć dalszego podnoszenia kwalifikacji,  w tym również nauki języka obcego,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, w tym udział w Szkole Prawa Słowackiego współorganizowanej przez Kancelarię V4 Legal wraz z Uniwersytetem Jagiellońskim,
  • szansę odbycia zagranicznych praktyk,
  • udział w interesujących, międzynarodowych projektach,
  • pracę w miłej atmosferze, w międzynarodowym środowisku.

Proszę o wysyłanie zgłoszeń na adres:  info@v4legal.pl

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Przesłanie dokumentów aplikacyjnych jest równoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody:
 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelaria Radców Prawnych V4 Legal P.Szmolke Sp.k. z siedzibą w Krakowie, na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku)”.

Równocześnie informujemy, że: administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kancelaria Radców Prawnych V4 Legal P.Szmolke Sp.k. z siedzibą w Krakowie, ul. Bałuckiego 1A/4, 30-318 Kraków, KRS 0000473515 (dalej jako „Kancelaria”).

Pani/Pana dane osobowe możemy przetwarzać w celu:

• prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W takim przypadku Pani/Pana dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody, którą wyraziła/il Pani/Pan wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji;
  • ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Pani/Pana dane osobowe przechowujemy do czasu zakończenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Ponadto Pani/Pana dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż 10 lat od dnia zakończenia procesu rekrutacji.

Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyrażono zgodę) do innego administratora danych. W tym celu można się z nami skontaktować pod adresem Kancelaria Radców Prawnych V4 Legal P.Szmolke Sp.k., ul. Bałuckiego 1A/4, 30-318 Kraków. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W każdym czasie może Pani/Pan cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem Kancelaria Radców Prawnych V4 Legal P.Szmolke Sp.k., ul. Bałuckiego 1A/4, 30-318 Kraków. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.