Kancelaria poszukuje aplikanta

17.09.2018

Cybulski Piotrowska Pęcherz Radcowie Prawni Spółka Partnerska poszukuje pracownika na stanowisko:

prawnik - aplikant

Opis stanowiska

  • obsługa materialno-prawna Klientów Kancelarii, w szczególności tych działających na rynku zdrowia - przygotowywanie porad, opinii prawnych, projektów umów,
  • współpraca z radcą prawnym w ramach obsługiwanego referatu spraw sądowych,
  • sporządzanie pism procesowych,
  • uczestnictwo w rozprawach,
  • bieżący kontakt z klientami w zakresie powierzonych do obsługi spraw.

Oczekujemy

  • odbywania aplikacji radcowskiej (oferta skierowana do osób kształcących się na I roku, ewentualnie absolwentów prawa przystępujących do egzaminu wstępnego na aplikację radcowską jesienią 2018 r.),
  • znajomości języka angielskiego,
  • znajomości programów pakietu Office, LEX, Legalis
  • bardzo dobrej organizacji pracy i samodzielności w wykonywaniu zadań,
  • rzetelności i wysokiej kultury osobistej,
  • dużą zaletą będzie zdany egzamin z prawa medycznego oraz ukończone seminarium magisterskie z tego przedmiotu.

Oferujemy

  • przyjazną atmosferę pracy,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w doświadczonym i zmotywowanym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o zapoznanie się z profilem Kancelarii CPP (http://www.kancelariacpp.pl) oraz przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: biuro@kancelariacpp.pl w terminie do dnia 12 października 2018 r. Informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

W zgłoszeniu należy zamieścić wzmiankę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię CPP danych zawartych przeze mnie w aplikacji w zakresie szerszym niż wynika to z art. 221 Kodeksu pracy dla potrzeb niniejszej rekrutacji, jak też przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Kancelarię CPP. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Kancelarię CPP, w tym również na włączenie tych danych do bazy rekrutacyjnej Kancelarii CPP i przechowywanie ich przez okres 12 miesięcy”.

Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Cybulski Piotrowska Pęcherz Radcowie Prawni Spółka Partnerska, ul. Królowej Jadwigi 8/7, 30-202 Kraków. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelarię CPP dla przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji, z czym łączy się umieszczenie Pani/Pana danych osobowych w wewnętrznej bazie danych osób aplikujących o pracę. Dane osobowe są przetwarzane przez Kancelarię CPP na podstawie art. 221 Kodeksu pracy w zakresie w nim wskazanym oraz na podstawie zgody w pozostałym zakresie, odpowiednio do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego, w ramach którego złożona została aplikacja, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych dla celów przyszłych rekrutacji – przez okres 12 miesięcy. Stosownie do przepisów regulujących ochronę danych osobowych przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do podanych danych, ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Ponadto przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie. Ww. uprawnienia (z wyjątkiem prawa do wniesienia skargi do organu nadzorczego) może Pan/Pani realizować przesyłając stosowne żądanie na adres biuro@kancelariacpp.pl