Kancelaria zatrudni aplikanta

25.10.2017

battara.jpg

Kancelaria Battara Bartoszek Kuliński BBK Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Sp. p. z siedzibą w Warszawie poszukuje aplikanta pierwszego lub drugiego roku na stanowisko „Associate” w Dziale Procedury Cywilnej i Sporów Sądowych.

Potencjalni kandydaci na w/w stanowisko powinni spełniać następujące wymagania:

  • aktualny i ważny wpis na listę aplikantów radcowskich bądź adwokackich (pierwszy lub drugi rok aplikacji);
  • co najmniej dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie ( język włoski będzie dodatkowym atutem);
  • odpowiedzialność i zaangażowanie, ambicja, chęć podnoszenia kwalifikacji.

Opis stanowiska: merytoryczna współpraca z partnerem Kancelarii r.pr. Martino Battara, w zakresie prawnej obsługi Klientów.

Wszelkie aplikacje, składające się z curriculum vitae oraz listu motywacyjnego, uprzejmie prosimy o wysłanie w formacie elektronicznym na adres: info@bbklaw.pl.

Uprzejmie prosimy o adresowanie aplikacji na: Battara Bartoszek Kuliński BBK Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Sp. p., ul. Widok 8, 00-023 Warszawa.

Kancelaria zastrzega sobie możliwość odpowiedzi tylko na niektóre aplikacje, w zależności od wstępnej oceny przesłanej dokumentacji aplikacyjnej.