Kancelaria podejmie współpracę aplikantem radcowskim lub prawnikiem

17.09.2019

Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Lampa z siedzibą w Krakowie podejmie współpracę
z absolwentem prawa, aplikantem radcowskim
(umowa o pracę na zastępstwo na okres 12 miesięcy) w charakterze asystentki/asystenta radcy prawnego.

Od kandydatki/kandydata oczekujemy:

  • podstawowej znajomości przepisów prawa;
  • samodzielności i umiejętności organizowania pracy;
  • komunikatywności i profesjonalnego kontaktu z klientem;
  • umiejętności obsługi komputera;
  • umiejętności w przygotowaniu pism procesowych w oparciu o wyszukane orzecznictwo i poglądy doktryny.

Obowiązki:

  • obsługa sekretariatu Kancelarii;
  • prowadzenie kalendarza;
  • przygotowywanie pism procesowych;
  • reprezentacja na rozprawie w charakterze pełnomocnika substytucyjnego;
  • udzielanie porad prawnych.

Oferujemy:

  • Współpracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w prowadzeniu postępowań;
  • Pracę w przyjaznej atmosferze;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

CV prosimy kierować na adres e-mailowy: biuro@kancelaria-lampa.pl

Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, których administratorem jest Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Lampa, ul. Kosynierów 15B/3, 31-572 Kraków, poprzez zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym dla procesu rekrutacji”.

Informujemy, iż podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelarię wyłącznie w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową rozpatrzenia kandydatury w procesie rekrutacyjnym, ponieważ jest to niezbędne dla celu przeprowadzenia rekrutacji. Osobom przekazującym dane osobowe przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Osobom przekazującym dane osobowe przysługuje prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Wycofanie zgody na przetwarzanie danych nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podane przez Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres czterech miesięcy od daty zakończenia procesu rekrutacyjnego, a następnie zostaną trwale usunięte z systemów administratora. W przypadku przetwarzania danych osobowych naruszającego przepisy mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.