Kancelaria oferuje pracę dla aplikanta radcowskiego

06.03.2019

Kancelaria DKLAW Drzewiecka & Kwiatkowska radcowie prawni s.c. przyjmie do pracy
aplikanta radcowskiego

Kancelaria zajmuje się głównie obsługą przedsiębiorców, w tym spółek prawa brytyjskiego.

Wymagania:

  • dyspozycyjność przynajmniej 3 dni w tygodniu (preferowany pełny etat),
  • znajomość prawa cywilnego, gospodarczego oraz e-commerce,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • znajomość tematyki ochrony danych osobowych i prawa własności intelektualnej mile widziana,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • rzetelność, zaangażowanie.

Obowiązki:

  • wsparcie administracyjne Kancelarii,
  • sporządzanie projektów pism procesowych, skarg, umów, opinii prawnych,
  • analiza prawna (również w języku angielskim).

Oferujemy pracę w centrum Krakowa (ul. Rakowicka), ciekawe projekty i dużo pracy merytorycznej. Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji pod adres: biuro@dkradcaprawny.pl

Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazywanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez DK LAW Drzewiecka & Kwiatkowska radcowie prawni s.c. z siedzibą w Krakowie w tym dla celów przyszłych rekrutacji oraz na przetwarzanie danych w zakresie mojego wizerunku (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2018 r. poz. 1000).”

Administratorem danych osobowych jest DK LAW Drzewiecka & Kwiatkowska radcowie prawni s.c. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Rakowicka 1, 31-511 Kraków.

Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji i wizerunek) przetwarzamy na podstawie Państwa dobrowolnej zgody, którą wyrazili Państwo w dokumentach rekrutacyjnych i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. W każdym momencie mogą Państwo cofnąć udzieloną zgodę, wysyłając e-mail na adres: biuro@dkradcaprawny.pl, co nie ma wypływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody.

Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyrazili Państwo zgodę) do innego administratora danych. Mają Państwo również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dla realizacji celów rekrutacji możemy udostępniać Państwa dane osobowe zewnętrznym osobom trzecim, takim jak dostawcy usług IT. Dane osobowe nie będą przekazywane poza obszar Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu, w jakim zostały pierwotnie zebrane.