Kancelaria nawiąże współpracę ze studentem lub aplikantem

26.01.2018

Radcowie Prawni Krawczyk Pukalak-Krawczyk i Współpracownicy s.c.

Kancelaria Radców Prawnych Kazimierczak i Prochownik Spółka partnerska

Kancelarie Radców Prawnych mające siedzibę w Krakowie podejmą współpracę ze studentem/studentką IV lub V roku prawa, lub aplikantem radcowskim I roku.

Zadania będą obejmować:

  • wsparcie administracyjno-biurowe kancelarii znajdujących się we wspólnym lokalu,
  • sporządzanie projektów pism procesowych, umów, opinii prawnych, analiz prawnych.

Oferujemy współpracę w przyjaznej atmosferze. Zadania biurowe stanowią mniejszą część pracy. Przeważającą część pracy stanowią zadania merytoryczne, dzięki czemu można zdobyć doświadczenie niezbędne w pracy prawnika. Istnieje możliwość objęcia patronatem.

Wymagania:

  • student(ka) IV lub V roku lub aplikant/aplikantka I roku,
  • dyspozycyjność codziennie od 9 do 17ej (do indywidualnego ustalenia),
  • dokładność i rzetelność,
  • otwarty umysł, komunikatywność, chęć nauki, pracowitość, punktualność, cierpliwość,
    mile widziane doświadczenie w kancelarii lub poradni,
  • umiejętność obsługi komputera (word, lex).

CV wraz ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesyłać w terminie do 04.02.2018r.

Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w treści zgłoszenia następującego oświadczenia:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych tekst jedn. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.