Kancelaria nawiąże współpracę z aplikantem radcowskim

04.07.2022

Kancelaria poszukuje kandydatów na stanowisko:

Aplikant adwokacki lub radcowski

z doświadczeniem w sprawach podatkowych

Miejsce pracy: Kraków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • przygotowywanie pism procesowych, pism w postępowaniach podatkowych, projektów wniosków o interpretacje podatkowe,
  • przygotowywanie projektów środków zaskarżenia w postępowaniach sądowych, podatkowych i sądowoadministracyjnych,
  • przygotowywanie projektów opinii prawnych,
  • bieżące doradztwo prawne na rzecz podmiotów gospodarczych,
  • udział w pracach zespołu związanych z planowaniem podatkowym transakcji, optymalizacją przedsięwzięć inwestycyjnych i restrukturyzacją przedsiębiorst

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • rozpoczętej aplikacji adwokackiej lub radcowskiej (preferowany II rok),
  • co najmniej rocznego doświadczenia zdobytego przy obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, w tym w zakresie spraw podatkowych,
  • praktycznej znajomości prawa cywilnego, procedury cywilnej, prawa gospodarczego i handlowego oraz prawa podatkowego,
  • wysokich umiejętności w zakresie redagowania pism,
  • umiejętności pracy w zespole, rzetelności, zaangażowania,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • finansowanie kosztów szkolenia na aplikacji,
  • pracę przy ciekawych i wymagających projektach,
  • przyjazną atmosferę w nowocześnie zarządzanej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego wśród wysokiej klasy specjalistów,
  • możliwość awansu w strukturze kancelarii w ramach ustalonej ścieżki kariery,
  • pracę w nowym, komfortowo urządzonym biurze w atrakcyjnej lokalizacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres:
rekrutacja@krlz.pl.

Prosimy o umieszczenie na CV poniższych oświadczeń:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kryus-Radłowska i Wspólnicy Kancelarię Adwokacką Sp.k. z siedzibą w Krakowie w celu przeprowadzenia niniejszego postępowania rekrutacyjnego.”

Informujemy, że administratorem
Pana/Pani danych osobowych będzie: Kryus-Radłowska i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka Sp.k. z siedzibą w Krakowie (31-514) przy Al. Płk. Beliny-Prażmowskiego 69/4 (dalej: „Kancelaria”). Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelarię wyłącznie w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji na stanowisko wskazane w niniejszym ogłoszeniu.

W związku z przetwarzaniem danych osobowych udostępnionych w celu przeprowadzenia postępowania
rekrutacyjnego przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do żądania przeniesienia danych. Zapytania dotyczące danych osobowych należy przesyłać na adres mailowy: rekrutacja@krlz.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.