Kancelaria nawiąże współpracę z aplikantem radcowskim

04.04.2019

Radca Prawny Iwona Trzósło, prowadząca Kancelarię na terenie Bochni oraz Krakowa, świadcząca usługi prawne w środowisku podmiotów gospodarczych, jak również dla osób fizycznych, chętnie nawiąże współpracę z aplikantem radcowskim.

Wykonywanie obowiązków będzie odbywać się pod moim osobistym nadzorem lub nadzorem radców prawnych z wieloletnim doświadczeniem, współpracujących z Kancelarią w ramach stałej współpracy.

Wymagania:

  • aplikant radcowski
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa cywilnego, handlowego, gospodarczego, prawa procesowego
  • znajomość systemów informacji prawnej,
  • preferowane osoby z doświadczeniem względnie wcześniejszą praktyką w kancelarii radcowskiej/adwokackiej,
  • znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • komunikatywność, obowiązkowość, zaangażowanie i sumienność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy,
  • wysoka kultura osobista.

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie dokumentów, pism procesowych, projektów umów, opinii prawnych
  • uczestnictwo w rozprawach sądowych  na podstawie upoważnienia do zastępstwa
  • bieżąca pomoc pracownikom Kancelarii w zakresie prawnym

Oferujemy:

  • elastyczny grafik pracy lub współpraca na pełny etat
  • nabycie umiejętności praktycznych niezbędnych do wykonywania zawodu radcy prawnego
  • przyjazną atmosferę pracy

Wymagane dokumenty:

  • CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji
  • list motywacyjny

Biura Kancelarii znajdują się przy ul. Krzywda w Krakowie oraz Floris w Bochni. Proszę o wpisanie  preferowanego miejsca pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem do dnia 21 kwietnia 2019 r. na adres mailowy: pracakancelaria2015@interia.pl Prosimy o załączenie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883)." Podanie przez Kandydata danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celu, jakim jest rekrutacja. Konsekwencją nie podania danych osobowych będzie brak możliwości udziału w rekrutacji.

  1. Administratorem danych osobowych jest radca prawny Iwona Trzósło, prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą: „Kancelaria Radcy Prawnego Iwona Trzósło”, ul. Floris 1, 32-700 Bochnia.” Z Kancelarią można się kontaktować pod wymienionym wcześniej adresem oraz pod adresem e-mail pracakancelaria2015@interia.pl
  2. Przetwarzanie danych osobowych Kandydata odbędzie się w celu przeprowadzenia obecnej rekrutacji, a także w celu wykonywania czynności zgodnie z udzieloną zgodą, w tym przetwarzania Pana/Pani danych kontaktowych.
  3. Okres przechowywania danych. Będziemy przechowywać Państwa dane osobowe do zakończenia procesu rekrutacji, ale nie dłużej niż do dnia 31 sierpnia 2019 r. lub przedawnienia roszczeń.
  4. Prawa osób, których dane dotyczą. Przysługuje Państwu:
  5. a) prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
  6. b) prawo do sprostowania swoich danych;
  7. c) prawo do usunięcia danych osobowych,
  8. d) prawo do ograniczenia przetwarzania danych;
  9. e) prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
  10. f) prawo do przenoszenia danych,
  11. g) prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  12. h) prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.