Kancelaria nawiąże współpracę z aplikantem lub prawnikiem

15.11.2022

STANOWISKO: APLIKANT/PRAWNIK

umowa o pracę/umowa zlecenie/kontrakt b2b

pełny etat

specjalista (mid/regular)

praca stacjonarna, miejsce pracy Nowy Sącz

Zakres obowiązków:

bieżąca obsługa Klientów Kancelarii, pod bezpośrednim nadzoremmerytorycznym prawników;

bieżące nadzorowanie przebiegu postępowań sądowych i egzekucyjnych;

przygotowywanie projektów pism procesowych, opinii i analiz prawnych;

sporządzanie i opiniowanie umów oraz innych dokumentów prawnych;

kontakt z sądami i urzędami;

zastępstwo procesowe;

prace administracyjno-biurowe, związane z bieżącą obsługą KlientówKancelarii.

Wymagania:

status aplikanta radcowskiego/adwokackiego ALBO tytuł magistra prawa ALBO status studenta IV/V roku studiów magisterskich na Wydziale Prawa;

dobra znajomość języka angielskiego (minimum poziom B1);

bardzo dobra znajomość programów MS Office, w szczególności Word, Outlook;

biegła umiejętność obsługi Systemów Informacji Prawnej: Lex lub Legalis;

znajomość procedury sądowej;

odpowiedzialności za powierzone sprawy;

terminowość, sumienność oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań;

wysoka kultura osobista;

prawo jazdy kat. B;

dodatkowym atutem będzie szczególne zainteresowanie prawem gospodarczym i podatkowym;

mile widziane doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej lub w wewnętrznym biurze prawnym, w szczególności przy obsłudze klientów korporacyjnych.

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o preferowaną formę zatrudnienia, w tym na podstawie umowy o pracę (pierwsza umowa na okres próbny);

możliwość objęcia patronatem oraz odbycia praktyk;

rynkowy poziom wynagrodzenia;

wprowadzenie do zadań realizowanych w ramach aplikowanego stanowiska;

wsparcie merytoryczne ze strony prawników specjalistów;

przyjazną atmosferę w pracy i wysoką kulturę osobistą współpracowników;

zdobycie umiejętności niezbędnych do codziennej pracy radcy prawnego lub adwokata;

możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji oraz kompetencji;

udział w budowaniu i rozwoju Kancelarii.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie dokumentu CV oraz listu motywacyjnego na adres:

biuro@brpp.pl

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dotycząca zasad przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy przez Spółkę Broński Rajchel Prawo Podatki spółka komandytowa dostępna jest tutaj: