Kancelaria nawiążą współpracę z aplikantem radcowskim I roku

15.10.2018

Kancelaria Radców Prawnych Joanna Aleksandra Gątkiewicz i Paweł Gątkiewicz s.c. w Krakowie
nawiąże współpracę z aplikantem radcowskim rozpoczynającym aplikację lub aplikantem I roku.

 Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie projektów pism procesowych w postępowaniach sądowych oraz administracyjnych;
  • przygotowywanie projektów opinii prawnych;
  • przygotowywanie projektów umów;
  • przygotowywanie projektów innych dokumentów na zlecenie Klientów;
  • zastępowanie radcy prawnego w postępowaniach sądowych oraz administracyjnych.

 Wymagania niezbędne:

  • praktyczna znajomość zagadnień prawnych z zakresu prawa cywilnego materialnego oraz procesowego, prawa gospodarczego i handlowego,  postępowania administracyjnego i przed sądami administracyjnymi, szeroko rozumianego prawa związanego z gospodarką nieruchomościami;
  • doświadczenie w zakresie obsługi spółek  prawa  handlowego,
  • doświadczenie  w zakresie obsługi  prawnej projektów infrastrukturalnych ,
  • obsługa projektów developerskich,
  • praktyczna znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office) oraz poczty elektronicznej;
  • praktyczna znajomość obsługi programu LEX, Legalis;
  • wysoka kultura osobista;
  • dyspozycyjność, odpowiedzialność, staranność i dokładność, umiejętność pracy w zespole;
  • biegła znajomość języka angielskiego w tym terminologii prawniczej;

Mile widziane:

  • znajomość prawa zamówień publicznych, prawa podatkowego;
  • znajomość języka niemieckiego i włoskiego

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie listu motywacyjnego (w formacie pdf) oraz CV (w formacie pdf) wraz z klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych kandydata w celach rekrutacyjnych za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: jagkancelaria@jagkancelaria.pl w terminie do dnia 31 października 2018 r.

Równocześnie informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kancelaria Radców Prawnych Joanna Aleksandra Gątkiewicz i Paweł Gątkiewicz s.c., ul. Zwierzyniecka 14/7, 31-102 Kraków (kontakt z inspektorem danych osobowych możliwy jest pod adresem e – mail: jagkancelaria@jagkancelaria.pl);
  2. udostępnione dane będą przetwarzane w celu rozpatrzenia złożonego przez  Panią/Pana podania o pracę w procesie rekrutacyjnym;
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i  Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE;
  4. udostępnione przez Panią/Pana dane będą podlegały udostępnieniu instytucjom upoważnionym z mocy przepisów prawa. Administrator danych powierza przetwarzanie danych osobowych podmiotom świadczącym usługi księgowo – kadrowe, doradcze i prawne;
  5. dane osobowe nie będą udostępniane poza państwa Europejskiego Obszaru Gospodarczego;
  6. dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji wskazanych w pkt. 3 celu, a w przypadku zawarcia umowy o pracę przez okres 50 lat od ustania zatrudnienia. W przypadku braku zawarcia umowy o pracę udostępnione dane będą zniszczone po zakończeniu procesu rekrutacyjnego;
  7. ma Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do udostępnionych danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także do przenoszenia danych;
  8. ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych;
  9. podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Niepodanie danych osobowych uniemożliwi rozpoznanie złożonego podania o pracę;
  10. administrator nie przetwarza danych osobowych w sposób zautomatyzowany, w tym dane osobowe nie podlegają profilowaniu.