JLJ Kancelaria Prawna Kosman-Syk i Wspólnicy sp.k. poszukuje Prawnika - Aplikanta - Asystenta w Kancelarii

27.01.2023

JLJ Kancelaria Prawna Kosman-Syk i Wspólnicy sp.k. oferuje kompleksową obsługę prawną oraz usługi doradcze tak dla instytucji i podmiotów z sektora publicznego, jak i prywatnego. Usługi prawne koncentrują się na reprezentowaniu Klienta w relacjach handlowych, stałej opiece prawnej, zastępstwie procesowym, sporządzaniu ekspertyz i opinii prawnych oraz kompleksowym zarządzaniu projektem. To, co dodatkowo wyróżnia Kancelarię to doświadczenie w reprezentowaniu Klientów i ich interesów w szeroko pojętej przestrzeni publicznej, w tym negocjacjach społecznych.

Kancelaria prowadzi sprawy z zakresu prawnych aspektów gospodarki nieruchomościami, prawa budowlanego i zagospodarowania przestrzennego, prawa geologicznego i górniczego, prawa i postępowania administracyjnego oraz postępowania sądowo-administracyjnego, prawa i postępowania cywilnego. Kancelaria oferuje także wyspecjalizowaną obsługę w tak specyficznych dziedzinach, jak: procesy inwestycyjne (w tym prawo ochrony środowiska), postępowania restytucyjne (w tym dotyczące reform wywłaszczeniowych) oraz zamówień publicznych.

W związku z powyższym dążymy do tego, aby każdy prawnik Kancelarii, opierając się na merytorycznej wiedzy prawnej i doświadczeniu, tworzył jej autorytet i wspierał jej Klientów
umacniając pokładane w Kancelarii zaufanie.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Prawnik - Aplikant - Asystent w Kancelarii

Zakres zadań:

  • bieżąca, merytoryczna, obsługa Klientów Kancelarii
  • identyfikacja i rozwiązywanie problemów prawnych Klientów Kancelarii
  • przygotowywanie projektów pism procesowych, opinii i analiz prawnych
  • sporządzanie i opiniowanie umów oraz innych dokumentów prawnych
  • udzielanie porad, wyjaśnień i konsultacji Klientom Kancelarii
  • zastępstwo procesowe

Od kandydatów oczekujemy:

  • I lub II rok aplikacji radcowskiej lub adwokackiej
  • doświadczenia w pracy kancelarii prawnej lub wewnętrznym biurze prawnym
  • znajomości procedury sądowej
  • odpowiedzialności za powierzone sprawy
  • zdolności do działania pod presją czasu
  • motywacji do samodzielnego pozyskiwania wiedzy i samodzielności
  • praktycznej znajomości prawa prawa cywilnego i gospodarczego

Oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań przy ciekawych projektach
  • prywatną opiekę medyczną Luxmed
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • zdobycie umiejętności niezbędnych do codziennej pracy radcy prawnego lub adwokata
  • pracę w dynamicznym, doświadczonym i przyjaznym zespole
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • biuro w ścisłym centrum Krakowa

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@jlj-kancelaria.pl oraz o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, których administratorem jest JLJ Kancelaria Prawna Kosman-Syk i Wspólnicy sp.k., poprzez zamieszczenie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym dla procesu rekrutacji przez JLJ Kancelaria Prawna Kosman-Syk i Wspólnicy sp.k. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochroniedanych - RODO).”