Angielski  Francuski  Facebook  Biuletyn informacji publicznej
Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II

Władze

FUNKCJA OSOBA DYŻURY DLA STRON
Dziekan:

Marcin Sala-Szczypiński

czwartek 14:00-18:00
Wicedziekan ds. organizacyjnych: Alicja Juszczyk

środa 14:00-17:00

Wicedziekan ds. wykonywania zawodu:

Michał Krok

wtorek 14:00-17:00
Wicedziekan ds. aplikacji:

Andrzej Kadzik

czwartek 12:00-14:00
Wicedziekan ds. promocji i doskonalenia zawodowego

Karolina Kolary

wtorek 15:00-18:00
Skarbnik:

Joanna Żurek-Krupka

czwartek 15:00-18:00
Sekretarz:

Danuta Rebeta

piątek 9:00-13:00
Członkowie Rady:

Michał Araszkiewicz
Krzysztof Bednarski
Ewa Bielecka
Grażyna Bińko
Krzysztof Buczek
Magdalena Frańczuk
Anna Jasielska-Papierkowska
Tomasz Job
Alicja Juszczyk
Andrzej Kadzik
Karolina Kolary
Tomasz Korpusiński
Danuta Koszyk-Ciałowicz
Piotr Kozioł
Michał Krok
Magdalena Mac-Szponder
Barbara Matuszewska
Michalina Nowokuńska
Karolina Radosz
Danuta Rebeta
Monika Skowrońska
Magdalena Szepczyńska
Joanna Żurek-Krupka

 
Członkowie Prezydium Rady:

Ewa Bielecka
Alicja Juszczyk
Andrzej Kadzik
Karolina Kolary
Michał Krok
Danuta Rebeta
Marcin Sala-Szczypiński
Joanna Żurek-Krupka

poniedziałek 15:00 - 18:00
Rzecznik Prasowy:

Karolina Kolary

 

Okręgowa Komisja Rewizyjna

FUNKCJA OSOBA
Przewodniczący:

Piotr Lato

Zastępca:

Urszula Kućmierczyk

Sekretarz:

Marta Rogóż

Członkowie:

Łukasz Barut
Aneta Gawlak

Rzecznik Dyscyplinarny

FUNKCJA OSOBA DYŻURY DLA STRON
Rzecznik Dyscyplinarny:

Zofia Krok

 czwartek 14:00-16:00
Zastępcy Rzecznika Dyscyplinarnego:

Katarzyna Bąbaś
Jan Cichoń
Agnieszka Dudzik
Marcin Dyczek
Aleksandra Jach - Balicka
Joanna Górak
Katarzyna Karaś - Batko
Rafał Kopeć
Małgorzata Kozłowska - Kłęk
Joanna Krukowska - Korombel
Rafał Kucharski
Michał Olszyński
Agata Pinkas
Aleksandra Pietrzak
Przemysław Pietrzyk
Paweł Szwedziński
Alina Waszęda

 

Okręgowy Sąd Dyscyplinarny

FUNKCJA OSOBA
Przewodnicząca:

 Joanna Cisak-Kochaniewicz

Zastępcy Przewodniczącego:

Anna Gut
Monika Małgorzata Konior-Czarnota

Członkowie:

Waldemar Bagiński
Klaudia Basta
Ryszard Brzostowski
Wiesław Chwała
Maria Cichoń-Szepczyńska
Bogdan Cymbor
Bożena Gutt Mostowy
Agnieszka Kiebała
Urszula Layer
Ewa Pasińska
Iwona Magdalena Piątkowska
Elżbieta Reichert-Kądziołka
Alicja Rosiek
Justyna Smółka
Marek Szarzyński

Okręgowy Zespół Wizytatorów

FUNKCJA OSOBA DYŻURY DLA STRON
Przewodnicząca:

Monika Skowrońska

 
Zastępca Przewodniczącego: Monika Rusek - Bal  
Członkowie:

Krzysztof Bednarski
Krzysztof Buczek
Stanisława Dziadoszczyk
Bartosz Góra
Maciej Hulist
Justyna Lokajewska
Monika Machlowska
Renata Maciuszek
Urszula Pociecha
Joanna Szanser - Smagacz
Małgorzata Szczepara

Komisja d/s aplikacji

FUNKCJA OSOBA
Przewodnicząca:

Danuta Koszyk-Ciałowicz

Członkowie:

Michał Araszkiewicz
Jacek Kołacz
Tomasz Korpusiński
Monika Machlowska

Komisja d/s wykonywania zawodu i etyki

FUNKCJA OSOBA
Przewodniczący:

Krzysztof Buczek

Członkowie:

Krzysztof Bednarski
Monika Skowrońska

Komisja d/s szkoleń

FUNKCJA OSOBA
Przewodnicząca:

Magdalena Mac-Szponder

Członkowie:

Klaudia Basta
Andrzej Kadzik
Jadwiga Kozakiewicz
Piotr Kozioł
Grzegorz Kuczek
Karolina Radosz
Zbigniew Sięka

Komisja d/s promocji i rozwoju zawodowego

FUNKCJA OSOBA
Przewodnicząca:

Karolina Radosz

Członkowie:

Jarosław Bułka
Anna Jasielska - Papierkowska
Tomasz Job
Krzysztof Michoń
Marzena Tyl
Wojciech Ulanowski
Piotr Woś

Komisja d/s socjalno - bytowych

FUNKCJA OSOBA
Przewodnicząca:

Barbara Matuszewska

Członkowie:

Grażyna Bińko
Jadwiga Klimaszewska
Anna Kozłowska - Wentlandt
Alina Waszęda
Małgorzata Wyszogrodzka

Komisja d/s organizacyjno - regulaminowych i legislacyjnych

FUNKCJA OSOBA
Przewodniczący:

Piotr Kozioł

Członkowie:

Bogusław Adamczyk
Barbara Gawrońska
Olgierd Januszek
Tomasz Job
Tomasz Korpusiński
Magdalena Szepczyńska
Małgorzata Wyszogrodzka
Bożena Wyszyńska

Komisja d/s kultury, sportu i rekreacji

FUNKCJA OSOBA KONTAKT
Przewodniczący:

Magdalena Szepczyńska

 sport@oirp.krakow.pl
Członkowie:

Tomasz Ciałowicz
Dominik Cięszki
Tomasz Korpusiński
Piotr Mróz
Krzysztof Przybyłowicz
Magdalena Syposz
Leszek Świerczek

Komisja d/s współpracy z zagranicą

FUNKCJA OSOBA KONTAKT
Przewodnicząca:

Magdalena Frańczuk

 komisjawz@oirp.krakow.pl
Członkowie:

Joanna Bogdanowicz
Justyna Dębska-Szuszkiewicz
Paweł Gruszecki

Rzecznik Funduszu Seniora

FUNKCJA OSOBA
Rzecznik Funduszu Seniora

Władysław Wójcik

Przedstawiciele Samorządu powołani do uczestniczenia przy przeszukaniu w lokalu radcy prawnego

FUNKCJA OSOBA TELEFON
Przedstawiciele Samorządu powołani do uczestniczenia przy przeszukaniu w lokalu radcy prawnego

Marcin Dyczek
Jacek Gajlikowski
Halszka Kurleto
Małgorzata Kurleto
Zbigniew Pinkalski  
Urszula Pociecha
Bogusław Przywora
Wiesław Serafin
Anna Stokłosa
Joanna Szanser-Smagacz
Alina Waszęda
Joanna Żurek-Krupka

Numery telefoniczne do wymienionych obok radców prawnych dostępne są na stronie internetowej Izby w zakładce „Przeszukanie kancelarii radcy prawnego", po uprzednim zalogowaniu się.

Na delegatów na XI Krajowy Zjazd Radców Prawnych zostali wybrani

FUNKCJA OSOBA

Delegaci na XI Krajowy Zjazd Radców Prawnych

Agata Adamczyk
Ewa Bielecka
Grażyna Bińko
Tomasz Ciałowicz
Maria Cichoń-Szepczyńska
Joanna Cisak-Kochaniewicz
Tomasz Job
Alicja Juszczyk
Andrzej Kadzik
Anna Karaś
Tomasz Korpusiński
Zofia Krok
Joanna Krukowska-Korombel
Maria Krzak
Anna Kurek
Monika Machlowska
Barbara Matuszewska
Iwona Magdalena Piątkowska
Karolina Radosz
Danuta Rebeta
Elżbieta Reichert-Kądziołka
Marcin Sala-Szczypiński
Monika Skowrońska
Anna Sobczak
Magdalena Szepczyńska
Ewelina Szybowska
Joanna Żurek-Krupka

Na członka Krajowej Rady Radców Prawnych wybrano Panią Danutę Koszyk-Ciałowicz.
Na przedstawiciela aplikantów na XI Krajowy Zjazd Radców Prawnych wybrano Pana Łukasza Muchę.

Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa