Angielski  Rosyjski  Słowacki  Francuski  Facebook  Biuletyn informacji publicznej
Władze

Władze

Prezydium Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie

FUNKCJA

OSOBA   DYŻURY DLA STRON
Dziekan:

Marcin Sala-Szczypiński

_MG_0829gLs.jpg czwartek
15:00-17:00
Wicedziekan ds. organizacyjnych: Alicja Juszczyk _MG_0821gLs130.jpg

środa
14:00-17:00

Wicedziekan ds. wykonywania zawodu: Michał Krok _MG_1008gs_130x173MK.jpg

wtorek
14:00-17:00

Wicedziekan ds. aplikacji:

Andrzej Kadzik

 _MG_3529g_130x173_AK.jpg czwartek
12:00-14:00
Wicedziekan ds. promocji i doskonalenia zawodowego

Karolina Kolary

 _MG_0856g_130x173_KK.jpg wtorek
15:00-18:00
Skarbnik:

Joanna Żurek-Krupka

 _MG_0877g_130x173_JZ.jpg czwartek 15:00-18:00
Sekretarz:

Danuta Rebeta

 _MG_0887g_130x173_DR.jpg piątek
9:00-13:00
Członek Prezydium:

Ewa Bielecka

_MG_3493g_E.Bielecka.jpg  

Rada OIRP w Krakowie

FUNKCJA

OSOBA    

 

Członkowie Rady:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marcin Sala-Szczypiński

_MG_0829gLs.jpg  

Michał Araszkiewicz

_MG_0963g_M.Araszkiewicz.jpg                        

Krzysztof Bednarski

 

Ewa Bielecka

_MG_3493g_E.Bielecka.jpg

Grażyna Bińko

_MG_0946g_G.Binko.jpg

Krzysztof Buczek

_MG_0910g_K.Buczek.jpg

Magdalena Frańczuk

_MG_3448g_M.Franczuk.jpg

Anna Jasielska-Papierkowska

_MG_3514g_A.Jasielska-Papierkowska.jpg

Tomasz Job

_MG_3529g_130x173_TJ.jpg

Alicja Juszczyk

_MG_0821gLs130.jpg

Andrzej Kadzik

_MG_0899g_13x173_AK.jpg

Karolina Kolary

_MG_0856g_130x173_KK.jpg

Tomasz Korpusiński

_MG_1025_T.Korpusinski.jpg

Danuta Koszyk-Ciałowicz

 

Piotr Kozioł

_MG_1033g_P.Kozioł.jpg

Michał Krok

_MG_0829gLs130.jpg

Magdalena Mac-Szponder

_MG_1002g_M.Macszponder.jpg

Michalina Nowokuńska

_MG_0806g_M.Nowokunska.jpg

Karolina Radosz

_MG_3463_K.Radosz.jpg

Danuta Rebeta

_MG_0887g_130x173_DR.jpg

Monika Skowrońska

 

Magdalena Szepczyńska

_MG_0971g.M.Szapczynska.jpg

Joanna Żurek-Krupka

_MG_0887g_130x173_DR.jpg 

 Rzecznik Prasowy

FUNKCJA

OSOBA    
Rzecznik Prasowy:

Karolina Kolary

_MG_0856g_130x173_KK.jpg  

Okręgowa Komisja Rewizyjna

FUNKCJA OSOBA    
Przewodniczący: Piotr Lato _MG_7883_T.Lato.jpg  
Zastępca: Urszula Kućmierczyk  
Sekretarz: Marta Rogóż  
Członkowie: Łukasz Barut
Aneta Gawlak
 

Rzecznik Dyscyplinarny

FUNKCJA OSOBA   DYŻURY DLA STRON
Rzecznik Dyscyplinarny:

Zofia Krok

_MG_0862g_Z.Krok.jpg

 czwartek 14:00-16:00
Zastępcy Rzecznika Dyscyplinarnego:

Katarzyna Okońska
Jan Cichoń
Agnieszka Dudzik
Aleksandra Jach-Balicka
Joanna Górak
Katarzyna Karaś-Batko
Rafał Kopeć
Małgorzata Kozłowska-Kłęk
Rafał Kucharski
Ilona Malik
Agata Pinkas
Aleksandra Pietrzak
Przemysław Pietrzyk
Paweł Szwedziński
Alina Waszęda
Bartosz Pietrzkowski

   

Okręgowy Sąd Dyscyplinarny

FUNKCJA OSOBA    
Przewodnicząca: Joanna Cisak-Kochaniewicz _MG_0950g_J.Cisak-Kochaniewicz.jpg    
Zastępcy Przewodniczącego: Anna Gut
Monika Konior-Czarnota
 
Członkowie Waldemar Bagiński
Klaudia Basta
Ryszard Brzostowski
Wiesław Chwała
Maria Cichoń-Szepczyńska
Bogdan Cymbor
Bożena Gutt Mostowy
Agnieszka Kiebała
Urszula Layer
Ewa Pasińska
Iwona Magdalena Piątkowska
Elżbieta Reichert-Kądziołka
Alicja Rosiek
Justyna Smółka
Marek Szarzyński
 

Okręgowy Zespół Wizytatorów

FUNKCJA OSOBA    
Przewodnicząca:

Monika Skowrońska

 
Zastępca Przewodniczącego: Monika Rusek-Bal  
  Krzysztof BednarskiKrzysztof Buczek
Stanisława Dziadoszczyk
Bartosz Góra
Maciej Hulist
Justyna Lokajewska
Monika Machlowska
Renata Maciuszek
Urszula Pociecha
Joanna Szanser-Smagacz
Małgorzata Szczepara
 

Komisja d/s aplikacji

FUNKCJA OSOBA    
Przewodnicząca: Danuta Koszyk-Ciałowicz      
 Członkowie: Michał Araszkiewicz
Jacek Kołacz
Tomasz Korpusińsk
Monika Machlowska
 

Komisja d/s wykonywania zawodu i etyki

FUNKCJA OSOBA    
Przewodniczący: Krzysztof Buczek _MG_0910g_K.Buczek.jpg   
Członkowie: Krzysztof Bednarski
Monika Skowrońska
 

Komisja d/s szkoleń

FUNKCJA OSOBA    
Przewodnicząca: Magdalena Mac-Szponder _MG_1002g_M.Mac-Szponder.jpg         
Członkowie: Klaudia Basta
Andrzej Kadzik
Jadwiga Kozakiewicz
Piotr Kozioł
Grzegorz Kuczek
Karolina Radosz
Zbigniew Sięka
    

Komisja d/s promocji i rozwoju zawodowego

FUNKCJA OSOBA    
Przewodnicząca: Karolina Radosz _MG_3463_K.Radosz.jpg      
Członkowie:

Jarosław Bułka
Tomasz Drażniowski
Anna Jasielska-Papierkowska
Tomasz Job
Krzysztof Michoń
Marzena Tyl
Wojciech Ulanowski
Piotr Woś

 

  

Komisja d/s socjalno-bytowych

FUNKCJA OSOBA    
Przewodnicząca: Grażyna Bińko _MG_0946g_G.Binko.jpg    
Członkowie: Alicja Juszczyk
Jadwiga Klimaszewska
Anna Kozłowska-Wentlandt
Alina Waszęda
Małgorzata Wyszogrodzka
 

Komisja d/s organizacyjno-regulaminowych i legislacyjnych

FUNKCJA OSOBA    
Przewodniczący: Piotr Kozioł _MG_1033g_P.Kozioł.jpg     
Członkowie:

Bogusław Adamczyk
Barbara Gawrońska
Olgierd Januszek
Tomasz Job
Tomasz Korpusiński
Magdalena Szepczyńska
Małgorzata Wyszogrodzka
Bożena Wyszyńska

  

Komisja d/s kultury, sportu i rekreacji

FUNKCJA OSOBA   KONTAKT
Przewodnicząca: Magdalena Szepczyńska _MG_0971g.M.Szapczynska.jpg

  sport@oirp.krakow.plFB-f-Logo__blue_29.png 

Członkowie:

Tomasz Ciałowicz
Dominik Cięszki
Tomasz Korpusiński
Piotr Mróz
Krzysztof Przybyłowicz
Sebastian Sacha
Magdalena Syposz
Leszek Świerczek
Tomasz Wolicki

 

Komisja d/s współpracy z zagranicą

FUNKCJA OSOBA   Kontakt
Przewodnicząca Magdalena Frańczuk _MG_3448g_M.Franczuk.jpg komisjawz@oirp.krakow.pl
Członkowie: Joanna Bogdanowicz
Justyna Dębska-Szuszkiewicz
Paweł Gruszecki
 

Rzecznik Funduszu Seniora

FUNKCJA OSOBA   DYŻURY DLA STRON
Rzecznik Funduszu Seniora Teresa Gniadek   wtorek 10:00-12:00

Przedstawiciele Samorządu powołani do uczestniczenia przy przeszukaniu w lokalu radcy prawnego

FUNKCJA OSOBA   KONTAKT
Przedstawiciele Samorządu powołani do uczestniczenia przy przeszukaniu w lokalu radcy prawnego  Marcin Dyczek
Jacek Gajlikowski
Halszka Kurleto
Małgorzata Kurleto
Zbigniew Pinkalski
Urszula Pociecha
Bogusław Przywora
Wiesław Serafin
Anna Stokłosa
Joanna Szanser-Smagacz
Alina Waszęda
Joanna Żurek-Krupka
   Numery telefoniczne do wymienionych obok radców prawnych dostępne są na stronie internetowej Izby w zakładce „Przeszukanie kancelarii radcy prawnego", po uprzednim zalogowaniu się.

Na delegatów na XI Krajowy Zjazd Radców Prawnych zostali wybrani

FUNKCJA OSOBA    
Delegaci na XI Krajowy Zjazd Radców Prawnych 

Agata Adamczyk
Bogusław Adamczyk
Ewa Bielecka
Grażyna Bińko
Tomasz Ciałowicz
Maria Cichoń-Szepczyńska
Joanna Cisak-Kochaniewicz
Tomasz Job
Alicja Juszczyk
Andrzej Kadzik
Anna Karaś
Tomasz Korpusiński
Zofia Krok
Joanna Krukowska-Korombel
Anna Kurek
Monika Machlowska
Iwona Magdalena Piątkowska
Karolina Radosz
Danuta Rebeta
Elżbieta Reichert-Kądziołka
Marcin Sala-Szczypiński
Monika Skowrońska
Anna Sobczak
Magdalena Szepczyńska
Ewelina Szybowska
Wojciech Ulanowski
Joanna Żurek-Krupka

                                       

Na członka Krajowej Rady Radców Prawnych wybrano Panią Danutę Koszyk-Ciałowicz.
Na przedstawiciela aplikantów na XI Krajowy Zjazd Radców Prawnych wybrano Pana Łukasza Muchę.

Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa