Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej
Władze OIRP w Krakowie XI kadencji

Władze OIRP w Krakowie XI kadencji

Prezydium Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie

FUNKCJA

OSOBA   DYŻURY DLA STRON
Dziekan:

Marcin Sala-Szczypiński

_MG_0829gLs.jpg

 czwartek

14:00-17:00

Wicedziekan ds. wykonywania zawodu: Michał Krok _MG_1008gs_130x173MK.jpg

wtorek

14.00-17.00 

Wicedziekan ds. aplikacji:

Andrzej Kadzik

 _MG_3529g_130x173_AK.jpg

czwartek

14.00-17.00 

Wicedziekan ds. promocji, integracji i współpracy zagranicznej

Karolina Kolary

 _MG_0856g_130x173_KK.jpg

wtorek

15:00-18:00

 
Skarbnik:

Piotr Lato

 _MG_0877g_130x173_JZ.jpg

czwartek

12.30-15.30 

Sekretarz:

Ewa Bielecka

 _MG_0887g_130x173_DR.jpg

 poniedziałek

15.00-18.00

Członek Prezydium:

Alicja Juszczyk

Alicja Juszczyk

czwartek

13:00-16:00

Członek Prezydium:

Michał Araszkiewicz

_MG_3493g_E.Bielecka.jpg

wtorek

15.00-18.00 

Rada OIRP w Krakowie

FUNKCJA

OSOBA    

 

Członkowie Rady:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marcin Sala-Szczypiński

_MG_0829gLs.jpg  

Bogusław Adamczyk

_MG_4026Adamczyk_173_130.jpg   

Michał Araszkiewicz

_MG_0963g_M.Araszkiewicz.jpg                        

Roman Bieda

_MG_4016Bieda_173_130.jpg 

Ewa Bielecka

_MG_3493g_E.Bielecka.jpg

Krzysztof Buczek

_MG_0910g_K.Buczek.jpg

Joanna Cisak-Kochaniewicz

_MG_0950g_J.Cisak-Kochaniewicz.jpg

Anna Jasielska-Papierkowska

_MG_3514g_A.Jasielska-Papierkowska.jpg

Katarzyna Jasińska

 

Tomasz Job

_MG_3529g_130x173_TJ.jpg

Alicja Juszczyk

_MG_0821gLs130.jpg

Andrzej Kadzik

_MG_0899g_13x173_AK.jpg

Karolina Kolary

_MG_0856g_130x173_KK.jpg

Tomasz Korpusiński

_MG_1025_T.Korpusinski.jpg

Michał Krok

_MG_0829gLs130.jpg

Grzegorz Kuczek

_MG_4012Kuczek_173_130.jpg 

Piotr Lato

_MG_7883_T.Lato.jpg

Magdalena Mac-Szponder

_MG_1002g_M.Macszponder.jpg

Michalina Nowokuńska

_MG_0806g_M.Nowokunska.jpg

Karolina Radosz

_MG_3463_K.Radosz.jpg

Magdalena Romanowska

_MG_3982Romanowska_173_130.jpg 

Krzysztof Roszczynialski

_MG_3966Roszczynialski_173_130.jpg 

Monika Skowrońska

 

Marzena Tyl

_MG_4039Tyl-OK_173_130.jpg 

Joanna Żurek-Krupka

_MG_0887g_130x173_DR.jpg 

 Rzecznik Prasowy

FUNKCJA

OSOBA    
Rzecznik Prasowy:

Karolina Kolary

_MG_0856g_130x173_KK.jpg

wtorek

15:00-18:00

Okręgowa Komisja Rewizyjna

FUNKCJA OSOBA    
Przewodnicząca: Marta Rogóż    
Zastępca:    
Sekretarz:    
Członkowie:

Łukasz Barut
Aneta Gawlak
Urszula Kućmierczyk
Małgorzata Szczepańska-Chwała

 

Rzecznik Dyscyplinarny

FUNKCJA OSOBA   DYŻURY DLA STRON
Rzecznik Dyscyplinarny:

Zofia Krok

_MG_0862g_Z.Krok.jpg

czwartek

14:00-16:00

Zastępcy Rzecznika Dyscyplinarnego:

Paweł Dębowski
Agnieszka Dudzik
Lucyna Gąsiorowska
Joanna Górak
Bożena Gut-Mostowy
Katarzyna Karaś-Batko
Małgorzata Kozłowska-Klęk
Małgorzata Mastalerz
Katarzyna Okońska
Agata Pinkas
Alina Waszęda

   

Okręgowy Sąd Dyscyplinarny

FUNKCJA OSOBA    
Przewodniczący: Wiesław Chwała  _MG_3950Chwała._173_130.jpg    
Zastępcy Przewodniczącego:

Urszula Layer
Ewa Pasińska

 
Członkowie

Klaudia Basta
Ryszard Brzostowski
Bogdan Cymbor
Tomasz Dyrdycki-Borowy
Aleksandra Jach-Balicka
Agnieszka Kiebała
Monika Małgorzata Konior-Czarnota
Piotr Mróz
Dariusz Ornatowski
Iwona Pater-Surowiak
Aleksandra Pietrzak
Maciej Poje
Danuta Rebeta
Alicja Rosiek
Michał Rusinek
Justyna Smółka
Szymon Stańko
Łukasz Strutyński
Marek Szarzyński
Magdalena Szepczyńska
Małgorzata Trela

 

Okręgowy Zespół Wizytatorów

FUNKCJA OSOBA    
Przewodnicząca:

Monika Skowrońska

 
Zastępca Przewodniczącego: Monika Rusek-Bal  
 Członkowie  

Krzysztof Buczek
Bartosz Góra
Maciej Hulist
Justyna Lokajewska
Monika Machlowska
Renata Maciuszek
Joanna Szanser-Smagacz
Małgorzata Szczepara

 

Komisja d/s aplikacji

FUNKCJA OSOBA    
Koordynator: Andrzej Kadzik  _MG_0899g_13x173_AK.jpg    
 Członkowie:

 Michał Araszkiewicz
Jacek Kołacz
Tomasz Korpusiński

 

Komisja d/s wykonywania zawodu i etyki

FUNKCJA OSOBA    
Przewodniczący:  Krzysztof Buczek _MG_0910g_K.Buczek.jpg    
Członkowie: Maciej Hulist
Katarzyna Jasińska
Monika Machlowska
Monika Skowrońska
Joanna Szanser-Smagacz
 

Komisja d/s szkoleń

FUNKCJA OSOBA    
Przewodnicząca:  Magdalena Mac-Szponder _MG_1002g_M.Mac-Szponder.jpg          
Członkowie: Michał Araszkiewicz
Klaudia Basta
Maciej Gondek
Andrzej Kadzik
Grzegorz Kuczek
Karolina Radosz
    

Komisja d/s promocji, integracji i współpracy zagranicznej

FUNKCJA OSOBA    
Przewodnicząca:  Karolina Radosz _MG_3463_K.Radosz.jpg       
Członkowie:

Joanna Bogdanowicz
Jarosław Bułka
Joanna Dębska-Szuszkiewicz
Magdalena Frańczuk
Anna Jasielska-Papierkowska
Andrzej Kusch
Justyna Pyrich
Paulina Szmolke
Ewelina Szybowska
Marzena Tyl
Tomasz Wolicki

  

Komisja d/s wsparcia samorządowego

FUNKCJA OSOBA    
Przewodnicząca:  Joanna Żurek-Krupka _MG_0877g_130x173_JZ.jpg     
Członkowie: Grażyna Bińko
Jadwiga Klimaszewska
Monika Małgorzata Konior-Czarnota
Małgorzata Łopatko
 

Komisja d/s regulaminowych i wpisów

FUNKCJA OSOBA    
Przewodniczący:  Bogusław Adamczyk _MG_4026Adamczyk_173_130.jpg      
Członkowie:

Joanna Cisak-Kochaniewicz
Olgierd Januszek
Katarzyna Jasińska
Tomasz Job
Tomasz Korpusiński
Piotr Kozioł
Elżbieta Reichert-Kądziołka
Leszek Witkowski
Krystyna Wolak
Bożena Wyszyńska

  

Komisja d/s nowych technologii

FUNKCJA OSOBA   KONTAKT
Przewodnicząca:  Anna Jasielska-Papierkowska _MG_3514g_A.Jasielska-Papierkowska.jpg 

  

Członkowie:

Roman Bieda
Grzegorz Kuczek
Marzena Tyl

 

Rzecznik Funduszu Seniora

FUNKCJA OSOBA   DYŻURY DLA STRON
Rzecznik Funduszu Seniora Teresa Gniadek _MG_4001Gniadek_173_130.jpg

wtorek

10:00-12:00

Przedstawiciele Samorządu powołani do uczestniczenia przy przeszukaniu w lokalu radcy prawnego

FUNKCJA OSOBA   KONTAKT
Przedstawiciele Samorządu powołani do uczestniczenia przy przeszukaniu w lokalu radcy prawnego   

Paweł Dębowski
Marcin Dyczek
Jacek Gajlikowski
Halszka Kurleto
Małgorzata Kurleto
Jarosław Pietrzak
Bogusław Przywora
Wiesław Serafin
Zbigniew Stańczyk
Anna Stokłosa
Joanna Szanser-Smagacz
Joanna Żurek-Krupka

   Numery telefoniczne do wymienionych obok radców prawnych dostępne są na stronie internetowej Izby w zakładce „Przeszukanie kancelarii radcy prawnego", po uprzednim zalogowaniu się.

Na delegatów na XII Krajowy Zjazd Radców Prawnych zostali wybrani

FUNKCJA OSOBA    
Delegaci na XII Krajowy Zjazd Radców Prawnych 

Bogusław Adamczyk
Michał Araszkiewicz
Ewa Bielecka
Krzysztof Buczek
Wiesław Chwała
Joanna Cisak-Kochaniewicz
Aleksandra Jach-Balicka
Anna Jasielska-Papierkowska
Katarzyna Jasińska
Tomasz Job
Alicja Juszczyk
Andrzej Kadzik
Karolina Kolary
Monika Małgorzata Konior-Czarnota
Tomasz Korpusiński
Michał Krok
Zofia Krok
Grzegorz Kuczek
Piotr Lato
Urszula Layer
Michalina Nowokuńska
Karolina Radosz
Danuta Rebeta
Marcin Sala-Szczypiński
Monika Skowrońska
Marzena Tyl
Joanna Żurek-Krupka

                                       

Na członka Krajowej Rady Radców Prawnych wybrano Panią Alicję Juszczyk.
Na przedstawiciela aplikantów na XII Krajowy Zjazd Radców Prawnych wybrano Panią Aleksandrę Owcę.

Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa