Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej
Wybory 2016

Wybory 2016

ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Podziękowania Dziekana Rady OIRP w KrakowieSzanowni Państwo,

dziękuję za powierzenie mi zaszczytnej funkcji dziekana Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie. To ogromne wyróżnienie ale i...


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Wyniki wyborów na funkcje i do organów OIRP w Krakowie X kadencji, 23.06.2016r.


W czwartek 23 czerwca 2016 roku w siedzibie OIRP w Krakowie przy ul. Francesco Nullo 8 odbyło się Zgromadzenie, którego celem było przeprowadzenie wyborów na funkcje i do organów Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie X kadencji.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Komunikat Sekretarza Rady OIRP w Krakowie, 21.06.2016r.


W związku ze zwołanym na dzień 23 czerwca 2016 r. – Zebraniem Wyborczym,  zwracam  się do  wszystkich kandydatów (poza kandydatami na Dziekana naszej Izby), którzy zechcą  w czasie Zebrania zabrać głos celem przedstawienia swojej kandydatury, planu działania (jako przyszły członek danego organu naszej Izby), o przygotowanie swojego wystąpienia na  czas nie przekraczający 1 (jednej) minuty.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Komunikat nr 6 okręgowej komisji wyborczej OIRP w Krakowie z dn. 10.06.2016r.


Okręgowa Komisja Wyborcza przedstawia listę zgłoszonych i zarejestrowanych kandydatów w wyborach na funkcje i do organów Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie oraz Krajowego Zjazdu Radców Prawnych podczas Zgromadzenia OIRP w Krakowie zwołanego na dzień 23.06.2016 r.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Komunikat nr 5 okręgowej komisji wyborczej OIRP w Krakowie z dn. 12.04.2016r.


Okręgowa Komisja Wyborcza OIRP w Krakowie publikuje (poniżej do pobrania) wzór pisemnego zgłoszenia kandydata w wyborach na funkcje lub do organu Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie X kadencji.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Komunikat nr 4 okręgowej komisji wyborczej OIRP w Krakowie z dn. 12.04.2016r.


Okręgowa Komisja Wyborcza OIRP w Krakowie informuje, że na wyborach rejonowych w dniach 29 lutego – 5 marca 2016 roku na delegatów na zgromadzenie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie X kadencji zostali wybrani:


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Komunikat nr 3 okręgowej komisji wyborczej OIRP w Krakowie z dn. 22.02.2016r.


Okręgowa komisja wyborcza przedstawia listę zgłoszonych i zarejestrowanych kandydatów w wyborach na delegatów na Zgromadzenie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie X kadencji, z podziałem na rejony.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

KOMUNIKATY okręgowej komisji wyborczej OIRP w Krakowie z dnia 27.01.2016 r.


Nr 1. Okręgowa komisja wyborcza informuje, że pisemne zgłoszenia kandydatów na delegatów na Zgromadzenie OIRP w Krakowie X kadencji będą przyjmowane w siedzibie Izby (Kraków, ul. Fr. Nullo 8/4)  także w dniu 30 stycznia 2016 roku (sobota) w godzinach od 10:00 do 14:00.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Komunikat wyborczy


Rada Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie informuje o:

  1. powołaniu Okręgowej Komisji Wyborczej,
  2. terminach i miejscach zwołania zebrań rejonowych w celu wyboru delegatów na zgromadzenie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie X kadencji,
  3. podziale terenu działania OIRP w Krakowie na sześć rejonów,
  4. sposobie zgłaszania kandydatów na delegatów na zgromadzenia OIRP w Krakowie X kadencji.

Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP szukajradcy.pl Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa