XV Ogólnopolskie Mistrzostwa Narciarskie i Snowboardowe - Krynica Zdrój 1-4.03.2018

01.04.2018 - 04.04.2018

XV Ogólnopolskie Mistrzostwa Narciarskie i Snowboardowe

Radców Prawnych i Aplikantów

Krynica Zdrój  1-4.03.2018 r.

Komisja Integracji Krajowej Rady Radców Prawnych w Warszawie pod przewodnictwem Pana Bartosza Opalińskiego oraz  Wiceprezesa Krajowej Rady Radców Prawnych mec. Michał Korwek mają zaszczyt zaprosić Koleżanki i Kolegów  radców prawnych i aplikantów radcowskich, członków ich rodzin, narciarzy, snowboardzistów i sympatyków sportów zimowych do udziału w  XV Ogólnopolskich Mistrzostwach Narciarskich i Snowboardowych Radców Prawnych i Aplikantów, które odbędą się w dniach 1 – 4.03.2018 r. w Krynicy Zdroju.

Honorowy patronat nad Mistrzostwami objął Prezes KRRP  mec. Maciej Bobrowicz.

Uczestnicy zostaną zakwaterowani  w  Hotelu „Pegaz”  (ul. Czarny Potok 28) lub w hotelu Jaworzyna (ul. Czarny Potok 75). Dla dzieci i rodzin pragnących odpoczynku sugerujemy zakwaterowanie w Hotelu „Jaworzyna” (ul. Czarny Potok 75) położonego tuz przy Kolejce gondolowej na Jaworzynę Krynicką (w hotelu tym nie przewidujemy żadnej oficjalnej imprezy wieczornej).

HOTEL PEGAZ  **** w Krynicy-Zdroju to nowoczesny obiekt wtopiony w urokliwe zbocza Beskidu Sądeckiego. W cenie pobytu w hotelu zawarte jest nieograniczone korzystanie z siłowni, sauny, basenu, jacuzzi, narciarni wyposażonej w suszarnię, Wi-Fi. Dla gości  monitorowany parking w cenie pobytu.

HOTEL JAWORZYNA *** to nowoczesny, komfortowy obiekt położony u podnóża najwyższego szczytu wschodniej części Beskidu Sądeckiego – Jaworzyny Krynickiej (1114m n.p.m.) w malowniczym otoczeniu lasów i potoków górskich. Hotel jest doskonale wkomponowany w otoczenie i stanowi integralną część dolnej stacji kolei gondolowej. Takie usytuowanie jest idealnym rozwiązaniem dla turystów – zimą dla miłośników białego szaleństwa.

Osoby zakwaterowane w hotelu Jaworzyna mają również darmowy wstęp na obiekty rekreacyjne Hotelu Pegaz.

Jeżeli pozwolą na to warunki atmosferyczne trening jak i zawody zostaną rozegrane na Jaworzynie Krynickiej na trasie 1 lub 6.

W przypadku zgłoszenia się osób chętnych – przewiduje się zorganizowanie za odrębną odpłatnością nauki jazdy na nartach dla dzieci i dorosłych. Organizatorzy zastrzegają możliwość zmiany godzin lub odwołania treningu jak i zawodów z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych – w takim przypadku zorganizowany zostanie zastępczy plan pobytu.

Koszt uczestnictwa w imprezie dla radców prawnych wynosi w zależności od miejsca noclegu: 680 zł.hotel „Pegaz” i 610 zł hotel Jaworzyna (w zależności od wolnych miejsc w hotelu), zaś dla osób spoza samorządu  900 zł – hotel Pegaz i 830 zł – hotel Jaworzyna.

W przypadku braku wolnych miejsc w hotelu Jaworzyna, czy też hotelu Pegaz, radcowie prawni lub aplikanci będą mogli uzyskać zakwaterowanie w jednym z tych dwóch obiektów, gdzie będą wolne miejsca  za odpowiednią do tego obiektu odpłatnością

Opłatę za udział należy uiścić do 16.02.2018 r. na konto wskazane w elektronicznym formularzu zgłoszeniowym z obowiązkowym dopiskiem „Mistrzostwa narciarskie radców prawnych”, jednocześnie  dowód wpłaty należy dołączyć do zgłoszenia elektronicznego.

W ramach opłaty uczestnicy otrzymają:

• zakwaterowanie w pokojach 2, 3 lub 4 osobowych,
  • 3 śniadania w formie bufetu, kolacja w dniu przyjazdu,
  • 2 kolacje z oprawą muzyczną,
  • catering na stoku w dniu zawodów,
  • opiekę GOPR’u  w dniu treningu i zawodów,
  • opłatę klimatyczną, ubezpieczenie NW uczestników imprezy,
  • udział w zawodach sportowych.

Organizator nie zapewnia karnetów na wyciągi narciarskie. Catering na stoku tylko w dniu zawodów.

Liczba miejsc ograniczona– decyduje kolejność zgłoszeń i jednoczesnej wpłaty.

Formularz zgłoszeniowy Clic.jpg

Szczegółowy program Mistrzostw oraz elektroniczny formularz zgłoszeniowy z numerem konta dla dokonania opłaty zostaną zamieszczone na stronie www.kirp.pl oraz w dwumiesięczniku „Radca prawny”.

program-mistrzostw.pdf
r-e-g-u-l-a-m-i-n-krynica-2018-tn.pdf