I Sportowy Piknik Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich - 23.06.2018 Kraków

05.06.2018

Fotolia_143950541_XS.jpg

W dniu 23 czerwca 2018 roku zapraszamy wszystkich radców prawnych i aplikantów radcowskich
wraz z rodzinami na I Sportowy Piknik Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich,
który odbędzie się w gościnnych progach Studium Wychowania Fizycznego
i Sportu Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ul. Piastowskiej 26 w Krakowie

Do naszej dyspozycji będzie hala i sala sportowa oraz boiska do piłki nożnej i siatkówki plażowej.

Planowane rozpoczęcie imprezy godz. 10.00, a zakończenie godz. 19.00.

Podczas pikniku przewidziane są atrakcje dla dorosłych i dzieci m.in.:

• turniej streetball-a
  • turniej piłki nożnej 6 osobowej (w razie brzydkiej pogody turniej futsall-u)
  • turniej siatkówki plażowej
  • turniej szachowy
  • dmuchańce dla dzieci
  • zajęcia z animatorami
  • trampolina
  • malowanie twarzy
  • konkurencja niespodzianka

Po zmaganiach sportowych i kibicowaniu będzie można odpocząć w strefie Chillout gdzie będzie można również posilić się potrawami z grilla.

Szczegółowy program pikniku wraz z godzinami planowanych atrakcji zamieścimy na stronie internetowej naszej Izby w terminie późniejszym.

Podczas pikniku będą wręczane puchary i nagrody oraz będzie przeprowadzana loteria fantowa.

W celach organizacyjnych uprzejmie prosimy o dokonanie zgłoszenia udziału w wydarzeniu na adres mailowy: piknik@oirp.krakow.pl podając: liczbę osób uczestniczących i wiek dzieci do dnia 15 czerwca 2018 roku.

Zapisy drużyn do turniejów sportowych przyjmowane są do dnia 10 czerwca 2018 roku.

• W grach sportowych mogą brać udział zarówno radcowie prawni, aplikanci radcowscy jak i ich rodziny (drużyny mieszane).
  • W piłce nożnej drużyna liczy 5 zawodników + bramkarz (ewentualnie 3 osoby na rezerwie)
  • W siatkówce plażowej drużyna liczy 2 zawodników.
  • W streetball-u drużyna liczy 3 zawodników (ewentualnie jedna osoba na rezerwie)
  • Zawodnik może brać udział w każdym turnieju.

Uprzejmie prosimy o dokonanie zgłoszenia udziału w turniejach sportowych na adres mailowy: sport@oirp.krakow.pl  podając: nazwę drużyny, dyscyplinę i nazwiska wszystkich zawodników w drużynie.

Udział w pikniku dla wszystkich uczestników jest bezpłatny.