Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej
Turystyka i kultura

Turystyka i kultura

Sztuka we wnętrzu - propozycja inwestycyjna


Firma ARKA Aleksander Czarny i Wspólnicy Spółka Jawna w Krakowie pragnie zaproponować wszystkim członkom zrzeszonym w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie, specjalne warunki INWESTYCJI w SZTUKĘ.

 


BRYDŻ ONLINE - Cykl turniejów o Puchar Dziekana OIRP w Warszawie


Turnieje odbywają się w dniach: 28.05.2020, 18.06.2020, 16.07.2020. Sędzią Turniejów jest Pan Arkadiusz Ciechomski.


Komunikat dotyczący spotkania integracyjnego „Mazury Cud Natury” zaplanowanego na 18-21 czerwca 2020 r.


W związku z sytuacją związaną z pandemią wirusa COVID-19, uprzejmie informuję, że spotkanie integracyjne „Mazury Cud Natury” zaplanowane na 18-21 czerwca 2020 r. nie odbędzie się.


Zaproszenie do obejrzenia nagrania Mszy św. z okazji Święta Prawników


Ars Legis – Stowarzyszenie im. Św. Ivo Helory – Patrona Prawników zaprasza wszystkich prawników do obejrzenia nagrania video przebiegu całej Mszy św. o światło Ducha św. dla polityków i prawników (łącznie z procesją).


III Rajd alpejski - Alpy Berneńskie, 21-30.08.2020 r.


Zrzeszenie Prawników Polskich Oddział we Wrocławiu zaprasza na III Rajd Alpejski. Trekking odbędzie się  w dniach od 21 do 30 sierpnia 2020 r. w Alpach Berneńskich określanych też jako "Małe Himalaje" Alp Szwajcarskich.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

XIII Turniej Szachowy Prawników - 23.05.2020 - na portalu chess.com


XIII Turniej szachowy prawników o Puchar Dziekana Rady OIRP w Krakowie odbędzie się 23 maja 2020 r. na portalu chess.com – turniej: XIII Turniej prawników. Początek 1 rundy godz. 10:00 


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Dzień Kobiet w OIRP Kraków


W dniu 6 marca 2020 r. serdecznie zapraszamy wszystkie Panie – członkinie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie na wspólne świętowanie Dnia Kobiet do Kinokawiarni KIKA!


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

VII Mistrzostwach Radców Prawnych w biegu półmaratonu - zmiana terminu


Z uwagi na zagrożenie epidemiczne, zmianie uległ termin zawodów. Nowy termin to 19 września 2020.

Zapraszamy wszystkich radców prawnych i aplikantów radcowskich do udziału w VII Mistrzostwach Radców Prawnych w biegu na dystansie Półmaratonu oraz w biegu na 10 km w dniu 9 maja 2020 r., które to zawody będą odbywały się w ramach imprezy Maraton Opolski 2020.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Komunikat dla radców biorących udział w wyjeździe do Wiednia.


Uwaga! Radcowie wyjeżdżający do Wiednia w terminie 21.05-23.05.2020


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Krystyna Janda „Zapiski z wygnania” – Teatr Polonia 2.02.2020


„Zapiski z wygnania” to bardzo osobiste wspomnienia Sabiny Baral, dwudziestoletniej emigrantki roku 1968, która wyjechała razem z rodzicami.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Turnus integracyjny w Bukowinie Tatrzańskiej - 9-13 marca 2020


Zapraszamy członków Klubu Seniora na integracyjny prozdrowotny pobyt w Bukowinie Tatrzańskiej


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

XXXVII Tradycyjny Rajd Prawników "TeRaPia bieszczadzka" 9-14 czerwca 2020r. w Bystrem


Prawnicy wszelakich zawodów łączcie się! Przybywajcie w Bieszczady! Zgłoszenia do 25 lutego 2020 r.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Wycieczka "Wiedeń - Morawy Południowe": Koncert Filharmoników Wiedeńskich - Schonbrunn - Wiedeń - Kahlenberg - Lednice - Valtice - Sławków (Austerlitz), 21-23.05.2020r.


Zapraszamy na 3-dniową wycieczkę turystyczną "Wiedeń - Morawy Południowe" w terminie 21-23.05.2020r. Program wyjazdu obejmuje: Koncert Filharmoników Wiedeńskich w Schonbrunnie, zwiedzanie Wiednia, Kahlenbergu, Lednic, Valtic, Sławkowa (Austerlitz).


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

XVII Ogólnopolskie Mistrzostwa Narciarskie i Snowboardowe Radców Prawnych i Aplikantów - Krynica Zdrój 27.02-1.03.2020


Komisja Integracji Krajowej Rady Radców Prawnych w Warszawie pod przewodnictwem Pana Bartosza Opalińskiego oraz  Wiceprezes Krajowej Rady Radców Prawnych  Michał Korwek mają zaszczyt zaprosić Koleżanki i Kolegów  radców prawnych i aplikantów radcowskich, członków ich rodzin, narciarzy, snowboardzistów i sympatyków sportów zimowych do udziału w  XVII Ogólnopolskich Mistrzostwach Narciarskich i Snowboardowych Radców Prawnych i Aplikantów, które odbędą się w dniach 27.02 - 1.03.2020 r. w Krynicy Zdroju.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

IV Mistrzostwa Polski Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich w biegach terenowych.


Okręgowa Izba Radców Prawnych w Gdańsku przesyła w załączeniu zaproszenie do udziału w IV Mistrzostwach Polski Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich w Biegach TerenowychARTYKUŁ ARCHIWALNY

Wtorkowe spotkania dla seniorów w Muzeum Archeologicznym


Wtorkowe Spotkania dla Seniorów pt. MIASTA PEŁNE BOGÓW


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Integracyjne Spotkanie Mikołajkowe w Jamie Michalika - 6.12.2019


Zarząd Klubu Seniora serdecznie zaprasza na Integracyjne Spotkanie Mikołajkowe, które odbędzie się dnia 6 grudnia 2019 roku (piątek), o godz. 17.00 w restauracji Jama Michalika.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

VI Otwarty Halowy Turniej Prawników w Tenisie: Lublin, 23-24 listopada 2019 r.


Zapraszamy do wzięcia udziału w VI Otwartym Halowym Turnieju Prawników w Tenisie pod patronatem Dziekana Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie oraz Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Lublinie przy wsparciu finansowym Izby Adwokackiej w Lublinie oraz Izby Radców Prawnych w Lublinie.


Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa