Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej
Turystyka i kultura

Turystyka i kultura

Biegnij z nami „5 na dobry początek” - 2.10.2021


Okręgowa Izba Radców Prawnych w Krakowie po raz drugi została partnerem Biegu „5 na dobry początek”, organizowanego przez Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum.


XII Mistrzostwa Polski Radców Prawnych w Halowej Piłce Nożnej - Kielce 30.09-3.10.2021


Okręgowa Izba Radców Prawnych w Kielcach organizuje w dniach 30 września 2021 r. - 3 października 2021 r. w Kielcach XII Mistrzostwa Polski Radców Prawnych w Halowej Piłce Nożnej


Wyjazd integracyjny do Sandomierza


Zapraszamy na integracyjny wyjazd połączony ze zwiedzaniem najpiękniejszych miejsc Sandomierszczyzny! Podczas wycieczki będziemy mieszkać w hotelu usytuowanym na terenie zamku w Baranowie Sandomierskim, zwiedzać Sandomierz, klasztor pokamedulski w Rytwianach, a także kościół św. Floriana w Koprzywnicy.


UWAGA: „BABIE LATO Z JOGĄ” – WRZESIEŃ 2021


W odpowiedzi na duże zainteresowanie Joginek i Joginów OIRP Kraków, przedłużamy zajęcia Jogi na wrzesień 2021 roku.


Radcowska pocztówka z wakacji – konkurs


Każdy radca prawny i aplikant radcowski może zostać laureatem Konkursu i zdobywcą atrakcyjnych nagród - wystarczy przesłać pracę konkursową w dowolnej technice nawiązującą do zawodu radcy prawnego.


Biegniemy dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie


Rusza 7 edycja biegu „5 na dobry początek”. Jak rok temu pobiegniemy wirtualnie, łącząc pasję do biegania z pomaganiem.


Centrum Boksu i Kickboxingu zaprasza radców prawnych


Oferujemy zajęcia sportowe w zakresie: stretching, powerpilates, fit boks, boks, kickboxing


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

II Otwarte Mistrzostwa Polski Radców Prawnych w Koszykówce o Puchar Mistrza Polski - 18 -19.09.2021


Turniej odbędzie się w dniach 18 -19 września 2021 r. w centrum sportowym Jasna 31 przy ul. Jasnej 31 w Gliwicach i Hali Sportowej przy ul. Chorzowskiej 5 w Gliwicach.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Gorczański rajd i wspólne biesiadowanie na Turbaczu


Serdecznie zapraszamy Państwa wraz z rodzinami oraz osobami towarzyszącymi na gorczański rajd i wspólne biesiadowanie na Turbaczu.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

XI Rajd Wodno-Lądowy „Mazury Cud Natury” - 16-19.09.2021


Fundacja Radców Prawnych „Subsidio venire” pod patronatem Krajowej Izby Radców Prawnych w Warszawie organizuje w dniach od 16  do 19 września 2021 r. XI Rajd Wodno-Lądowy „Mazury Cud Natury”.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Lato z jogą - 7.08.2021


Zapraszamy na wspólne ćwiczenia na Błoniach Krakowskich


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

IV Mistrzostwa MTB Prawników o Puchar Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Rzeszowie


Okręgowa Rada Adwokacka w Rzeszowie oraz Klub Rowerowy Adwokatury Polskiej mają zaszczyt zaprosić wszystkich Adwokatów i Aplikantów Adwokackich oraz innych przedstawicieli zawodów prawniczych wraz z bliskimi na IV Mistrzostwa MTB Prawników o Puchar Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Rzeszowie, które odbędą się w miejscowości Lubenia w ramach Dakar Toyota MTB Lubenia
w dniu 5 września 2021 roku


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Konkurs "Radcowska pocztówka z wakacji"


Konkurs jest skierowany do wszystkich radców prawnych i aplikantów, natomiast Okręgowa Izba Radców Prawnych, której Członkowie nadeślą najwięcej prac konkursowych, zostanie zwycięzcą w osobnej kategorii z dedykowaną nagrodą dla jej Członków. Dlatego zachęcamy Państwa do rozpowszechniania informacji o Konkursie, umieszczając ją na stronach OIRP oraz na FB OIRP.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

XII Mistrzostwa Polski Radców Prawnych w Halowej Piłce Nożnej


Okręgowa Izba Radców Prawnych w Kielcach organizuje w dniach 30 września 2021 r. - 3 października 2021 r. w Kielcach XII Mistrzostwa Polski Radców Prawnych w Halowej Piłce Nożnej.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

XX Ogólnopolskie Mistrzostwa Radców Prawnych i Aplikantów w tenisie - 19-21.VIII.2021


Fundacja Radców Prawnych „Subsidio venire” we współpracy z Krajową Izbą Radców Prawnych organizuje XX Ogólnopolskie Mistrzostwa Radców Prawnych i Aplikantów w tenisie Impreza odbędzie się w dniach 19 - 21 sierpnia 2021 r. na kortach Arki Gdynia ul. Juliana Ejsmonda 3, 81-001 Gdynia


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

LATO Z JOGĄ


Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w zajęciach Jogi na świeżym powietrzu, które odbywać się będą w sąsiedztwie krakowskich Błoni, w centrum sportu Błonia Sport, w każdą sobotę lipca i sierpnia 2021 roku, o godz. 11.00, począwszy od dnia 10 lipca 2021 roku. Zajęcia będą prowadzone dla wszystkich osób, chcących zrelaksować się na świeżym powietrzu i popracować nad poprawą kondycji swojego kręgosłupa, rozciągnięciem oraz poprawą ogólnego stanu zdrowia. Wspólne spotkania będą również dobrą okazją do integracji Koleżanek i Kolegów w ramach naszej Izby. Treningi dostosowane będą do osób na każdym poziomie zaawansowania, więc serdecznie zachęcamy wszystkich do udziału.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

UWAGA: SPŁYW KAJAKOWY PO NIDZIE!


Szanowni Państwo, zapraszamy Państwa na spływ kajakowy w dniach 24 – 25 lipca 2021 r.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Spotkanie integracyjne Klubu Radcy Prawnego


Zarząd Klubu zaprasza na spotkanie integracyjne i wykład prozdrowotny do Doliny Jurajskiej.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

XIV Turniej Szachowy Prawników o Puchar Dziekana Rady OIRP w Krakowie - 12 czerwca 2021 r


OIRP w Krakowie oraz Małopolski Związek Szachowy zapraszają do uczestnictwa w Turnieju, który odbędzie się 12 czerwca 2021 r., w sobotę, o godz. 10:00 w siedzibie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie, ul. Płk. Francesco Nullo 8.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Konkurs plastyczny „Prawa człowieka – prawa dziecka – moje prawa”


Okręgowa Izba Radców Prawnych w Krakowie serdecznie zaprasza dzieci w wieku 4 – 13 lat do udziału w konkursie na najciekawsze prace plastyczne na temat: „Prawa człowieka – prawa dziecka – moje prawa”. Jesteśmy bardzo ciekawi spojrzenia na to zagadnienie z perspektywy młodego człowieka! Mamy nadzieję, że temat konkursu spotka się z szerokim zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży.


Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa