Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej
Turystyka i kultura

Turystyka i kultura

Spektakl muzyczny pt. "Domówka u Kaliny" - 24.09.2024


Serdecznie zapraszam na przepiękny spektakl muzyczny pt. "Domówka u Kaliny" w dniu 24 września (niedziela) o godzinie 20:00 do kawiarni Efemeria przy ulicy Karmelickiej 7.


Wycieczka do Zamku Książąt Pszczyńskich - 14.10.2023


Przewodnicząca Klubu Radcy Prawnego serdecznie zaprasza na wycieczkę do Zamku Książąt Pszczyńskich w Pszczynie w dniu 14 października w godzinach 8-20.


Radcowskie Spotkania Muzyczne - Lublin, 27-29.10.2023 r.


Zaproszenie do udziału w Radcowskich Spotkaniach Muzycznych, które odbędą się w dniach 27-29 października 2023 r. w Akademickim Centrum Kultury i Mediów UMCS Chatka Żaka.


44 Ogólnopolska Pielgrzymka Prawników na Jasną Górę - 7.10.2023 r.


W załączniku plakat z programem Pielgrzymki, która odbędzie się w sobotę 7 października 2023 r.


Okręgowa Izba Radców Prawnych w Katowicach zaprasza na kolejne wydarzenia sportowe


IV Otwarte Mistrzostwa Polski Radców Prawnych w Koszykówce, Zawody Biegowe i Nordic Walking o Puchar Dziekana OIRP w Katowicach, SKIMIL 2024.


XIX Ogólnopolski Rajd Bieszczadzki Radców Prawnych [4-8 października 2023]


Fundacja Radców Prawnych „Subsidio Venire” pod patronatem Krajowej Rady Radców Prawnych organizuje we współpracy
Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie organizuje w dniach od 4 do 8 października 2023 r.


Dofinansowanie do udziału w Spartakiadzie Prawników - 6–10.09.2023 - Poznań


Po covidowej przerwie wraca Spartakiada Prawników! W tym roku odbędzie się w dniach 6–10 września 2023 roku w Poznaniu. Zachęcamy Państwa do udziału w rywalizacjach sportowych oraz niezapomnianej możliwości integracji środowisk prawniczych. Każda Spartakiada Prawników to niezapomniane wrażenia sportowe i przyjacielska rywalizacja.


Zamawianie kart na platformie eMultiSport


Członkowie Izby, którzy już dokonali zamówienia kart, powinni posiadać dostęp do platformy i nr zamówionych kart. Posiadając nr kart członkowie Izby mogą działać i korzystać z karty na poziomie aplikacji mobilnej już od pierwszego maja, tj. przed odbiorem fizycznej karty.


XIV edycja Mistrzostw Polski Radców Prawnych w Halowej Piłce Nożnej


Zapraszamy do zapoznania się z wynikami i podsumowaniem Mistrzostw


Dostęp do kart MultiSport oraz MultiLife dla OIRP w Krakowie


Okręgowa Izba Radców Prawnych w Krakowie nawiązała współpracę z Benefit System S.A., w celu zaproponowania członkom Izby dostępu do oferty programów MultiSport oraz MultiLife i MultiLife Active&Relax. Karty MultiSport umożliwiają korzystanie z obiektów sportowo-rekreacyjnych oraz w niektórych konfiguracjach dostęp do oferty online.


Wycieczka do Karpacza i Pragi, październik 2023 r.


TERMIN WYCIECZKI ZOSTAŁ PRZESUNIĘTY NA PAŹDZIERNIK 2023 R.


XIX Ogólnopolskie Mistrzostwa Narciarskie i Snowboardowe Radców Prawnych i Aplikantów - 2-5.03.2023


Fundacja Radców Prawnych „Subsidio Venire” pod patronatem Krajowej Izby Radców Prawnych w Warszawie we współpracy z Wolters Kluwer Polska ma zaszczyt zaprosić Koleżanki i Kolegów radców prawnych i aplikantów radcowskich, członków ich rodzin, narciarzy, snowboardzistów i sympatyków sportów zimowych do udziału w  XIX Ogólnopolskich Mistrzostwach Narciarskich i Snowboardowych Radców Prawnych i Aplikantów, które odbędą się w dniach 2-5 marca 2023 r. w Krynicy Zdroju.


50 Ogólnopolski Jesienny Rajd Tatrzański Pracowników Wymiaru Sprawiedliwości


Zapraszamy na 50. Jesienny Rajd Tatrzański od 1 do 6 października 2023 r.


#zaufani – piknik rodzinny zawodów zaufania publicznego - 24.09.2022


Warsztaty kreatywne, zabawy dla dzieci, konkursy edukacyjne dotyczące zagadnień prawniczych – to tylko część atrakcji, jakie przygotowała Krajowa Izba Radców Prawnych na piknik rodzinny #zaufani, który odbędzie się w sobotę 24 września br. w godz. 11.00–18.00 na skwerze Kahla na Powiślu w Warszawie (w pobliżu Centrum Nauki Kopernik i pomnika Syrenki). Podczas wydarzenia, które jest częścią obchodów Ogólnopolskiego Dnia Zawodów Zaufania Publicznego, zaprezentuje się także 13 innych samorządów zawodów zaufania publicznego.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Wyjazd integracyjny "Zwiedzanie Dolnego Śląska" 14-15.10.2023 r.


Zapraszamy Państwa na wyjazd integracyjny połączony ze zwiedzaniem Dolnego Śląska!


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Zaproszenie na rajd górski, Pieniny, 2.09.2023.


Zapraszamy na 3. spotkanie górskie, które odbędzie się w dniu 2.09.2023r. Wędrujemy przez Pieniny, ze Szczawnicy przez Sokolicę i Drogę Pienińską, zaglądając do Czerwonego Klasztoru, aż do Sromowiec Niżnych, gdzie czekają pontony i spływ Dunajcem. Rajd ma charakter otwarty, zapraszamy do wędrówek indywidualnych lub do wejścia w zorganizowanej grupie.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Integracyjny spływ kajakowy 19-20.08.2023


Zapraszamy na spływ kajakowy po Nidzie!


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Pierwsze Mistrzostwa Polski aplikantów i radców prawnych w futbolu stołowym


Mamy wielką przyjemność ogłosić, że już 01.07.2023 r.  w siedzibie Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu odbędą się Pierwsze Mistrzostwa  Polski  aplikantów i radców prawnych w futbolu stołowym.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Zaproszenie na wydarzenia do Piwnicy pod Baranami - czerwiec 2023


Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy Członków Izby na nasze czerwcowe wydarzenia w Piwnicy pod Baranami. Specjalnie dla Państwa proponujemy zniżkę na wszystkie bilety.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Dzień Radcy Prawnego 2023


Termin zapisów przedłużamy do 25 czerwca.

Szanowni Państwo, zapraszamy do wspólnego świętowania Dnia Radcy Prawnego w dniu 1 lipca 2023 roku w Kuter Port w Nieznanowicach.


Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP szukajradcy.pl Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa