Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej
Turystyka i kultura

Turystyka i kultura

Radcowskie Spotkania Muzyczne - 7-9.10.2022


O tym, że radcowie prawni oraz aplikanci radcowscy wybornie grają i śpiewają, w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie wszyscy doskonale wiemy. Cykliczne spotkania muzyczne organizowane w Piwnicy pod Baranami do 2020 r. (przerwa została spowodowana wybuchem pandemii) spotykały się zawsze z dużym  zainteresowaniem, zaś ostatni piwniczny wieczór muzyczny zgromadził przedstawicieli naszego zawodu również z innych, całkiem odległych Izb Radców Prawnych.


BIEG „40 lat - 40km” - 2.07.2022


W związku z obchodami Jubileuszu 40-lecia samorządu radców prawnych, zapraszamy Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich do udziału w biegu pod hasłem „40 lat - 40km”, który odbędzie się w Puszczy Niepołomickiej w dniu 2 lipca 2022 roku o godz. 17.00.


XIV edycja konkursu Kryształowe Serce Radcy Prawnego - fotorelacja


Za nami już XIV edycja konkursu Kryształowe Serce Radcy Prawnego. Dziesięciu radców prawnych z różnych stron Polski odebrało na gali konkursu „Kryształowe Serce Radcy Prawnego” wyjątkową kryształową statuetkę, która od lat stanowi jedno z najważniejszych wyróżnień przyznawanych przez samorząd radcowski.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

XV Turniej Szachowy Prawników o Puchar Dziekana Rady OIRP w Krakowie - 25 czerwca 2022


OIRP w Krakowie oraz Małopolski Związek Szachowy zapraszają do uczestnictwa w Turnieju, który odbędzie się 25 czerwca 2022 r., w sobotę, o godz. 10:00 w siedzibie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie, ul. Płk. Francesco Nullo 8.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

VIII Pomorski Rajd Pieszy Radców Prawnych - MIERZEJA SARBSKA 9-12.06.2022


Miło jest nam poinformować, że VIII Pomorski Rajd Pieszy Radców Prawnych, odbędzie się w dniach 9-12 czerwca 2022 r. w miejscowości Sarbsk koło Łeby. Bazą noclegową Rajdu będzie obiekt Kite Marina (https://www.kitemarina.pl/), położony nad samym jeziorem Sarbsko. Liczymy na Waszą obecność.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

XII Rajd Wodno-Lądowy „Mazury Cud Natury” - 26-29.05.2022


Fundacja Radców Prawnych „Subsidio venire” pod patronatem Krajowej Izby Radców Prawnych w Warszawie organizuje w dniach od 26  do 29 maja 2022 r. XII Rajd Wodno-Lądowy „Mazury Cud Natury”.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

XXII Turniej Tenisowy o Puchar Dziekana OIRP w Warszawie – 14–15 maja 2022 r.


Dziekan wraz z Radą Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie zapraszają Koleżanki i Kolegów radców prawnych oraz aplikantów radcowskich, a także przedstawicieli pozostałych zawodów prawniczych do udziału w Turnieju Tenisowym o Puchar Dziekana OIRP w Warszawie.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Salonik Pani Ewy: Paryż od operetki po kabaret - 26.05.2022


Zarząd Klubu Seniora serdecznie zaprasza do Saloniku Pani Ewy.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Poetycki Uniwersytet Piwnicy pod Baranami: Agnieszka Osiecka - 16.05.2022


Zarząd Klubu Seniora serdecznie zaprasza na Poetycki Uniwersytet Piwnicy pod Baranami: Agnieszka Osiecka.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

XXVI Tenisowe Mistrzostwa Polski Prawników - Chorzów 20-22.05.2022


Dziekan Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach zaprasza prawników  wszystkich profesji i studentów prawa do wzięcia udziału w: XXVI Tenisowych Mistrzostwach Polski Prawników.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Rekolekcje Wielkopostne dla Prawników - Kraków 10-12.04.2022


Duszpasterstwo Prawników Archidiecezji Krakowskiej serdecznie zaprasza wszystkich Radców Prawnych na Rekolekcje Wielkopostne dla Prawników.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

XIII Mistrzostwa Polski Radców Prawnych w Halowej Piłce Nożnej


Okręgowa Izba Radców Prawnych w Kielcach organizuje w dniach 21-24 kwietnia 2022 r. w Kielcach XIII Mistrzostwa Polski Radców Prawnych w Halowej Piłce Nożnej.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

VII Mistrzostwa Śląska Prawników w Tenisie i Badmintonie - Gliwice 25–27.03.2022


Dziekan oraz Rada OIRP w Katowicach zaproszają prawników wszystkich profesji do udziału w VII Mistrzostwach Śląska Prawników w Tenisie o Puchar Dziekana OIRP w Katowicach.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

II Otwarte Mistrzostwa Krakowa Lekarzy i Prawników w badmintonie - Kraków 5.03.2022


Akademia Badmintona Kraków, Fame Sport Club, ul Dekerta 31, 30-703 Kraków 05.03.2022r. (sobota) godz. 10.00 – początek turnieju (korty udostępnione będą od godziny 9.30)


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

V Rajd Alpejski - 19-28.08.2022 r. Alpy Pennińskie


Zrzeszenie Prawników Polskich Oddział we Wrocławiu zaprasza na V Rajd Alpejski. Trekking odbędzie się w dniach 19-28 sierpnia 2022 r. we Włoszech w Alpach Pennińskich, wzdłuż masywu Monte Rosa do masywu Matterhorn. Jest to wyjątkowo malowniczy teren z imponującymi górskimi krajobrazami. Przemierzymy wysokogórski szlak, który uznawany jest za jeden z najpiękniejszych w Alpach. Niewątpliwie jego atutem będzie możliwość podziwiania kilkunastu szczytów przekraczających wysokość 4 tyś. metrów. Tradycyjnie formuła Rajdu opiera się na wędrówce z lekkim plecakiem i nocowaniu w schroniskach zapewniających pełen komfort i wygodę. Dodatkowo planowany jest dowóz bagażu w środku Rajdu. Patronat nad Rajdem objęła Izba Adwokacka we Wrocławiu, Izba Radców Prawnych we Wrocławiu oraz Izba Komornicza we Wrocławiu. Zapisy odbywają się za pośrednictwem maila wskazanego na plakacie Rajdu.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

XVIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Narciarskie i Snowboardowe Radców Prawnych i Aplikantów: Krynica Zdrój 3.03-6.03.2022


Fundacja Radców Prawnych „Subsidio venire” pod patronatem Krajowej Izby Radców Prawnych w Warszawie organizuje ma zaszczyt zaprosić Koleżanki i Kolegów radców prawnych i aplikantów radcowskich, członków ich rodzin, narciarzy, snowboardzistów i sympatyków sportów zimowych do udziału w XVIII Ogólnopolskich Mistrzostwach Narciarskich i Snowboardowych Radców Prawnych i Aplikantów, które odbędą się w dniach 3.03 - 6.03.2022 r. w Krynicy Zdroju.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

4 dniowa Wycieczka w Sudety - 23-26.05.2022


Radcowie Prawni, klubowicze, aplikanci. Zapraszamy na 4 dniową Wycieczkę w Sudety.Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa