Angielski  Rosyjski  Słowacki  Francuski  Facebook  Biuletyn informacji publicznej
Turystyka i kultura

Turystyka i kultura


VII Mistrzostwach Radców Prawnych w biegu półmaratonu - zmiana terminu


Z uwagi na zagrożenie epidemiczne, zmianie uległ termin zawodów. Nowy termin to 19 września 2020.

Zapraszamy wszystkich radców prawnych i aplikantów radcowskich do udziału w VII Mistrzostwach Radców Prawnych w biegu na dystansie Półmaratonu oraz w biegu na 10 km w dniu 9 maja 2020 r., które to zawody będą odbywały się w ramach imprezy Maraton Opolski 2020.


III Rajd alpejski - Alpy Berneńskie, 21-30.08.2020 r.


Zrzeszenie Prawników Polskich Oddział we Wrocławiu zaprasza na III Rajd Alpejski. Trekking odbędzie się  w dniach od 21 do 30 sierpnia 2020 r. w Alpach Berneńskich określanych też jako "Małe Himalaje" Alp Szwajcarskich.


XXXVII Tradycyjny Rajd Prawników "TeRaPia bieszczadzka" 9-14 czerwca 2020r. w Bystrem


Prawnicy wszelakich zawodów łączcie się! Przybywajcie w Bieszczady! Zgłoszenia do 25 lutego 2020 r.


Wycieczka "Wiedeń - Morawy Południowe": Koncert Filharmoników Wiedeńskich - Schonbrunn - Wiedeń - Kahlenberg - Lednice - Valtice - Sławków (Austerlitz), 21-23.05.2020r.


Zapraszamy na 3-dniową wycieczkę turystyczną "Wiedeń - Morawy Południowe" w terminie 21-23.05.2020r. Program wyjazdu obejmuje: Koncert Filharmoników Wiedeńskich w Schonbrunnie, zwiedzanie Wiednia, Kahlenbergu, Lednic, Valtic, Sławkowa (Austerlitz).


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Dzień Kobiet w OIRP Kraków


W dniu 6 marca 2020 r. serdecznie zapraszamy wszystkie Panie – członkinie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie na wspólne świętowanie Dnia Kobiet do Kinokawiarni KIKA!


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Komunikat dla radców biorących udział w wyjeździe do Wiednia.


Uwaga! Radcowie wyjeżdżający do Wiednia w terminie 21.05-23.05.2020


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Krystyna Janda „Zapiski z wygnania” – Teatr Polonia 2.02.2020


„Zapiski z wygnania” to bardzo osobiste wspomnienia Sabiny Baral, dwudziestoletniej emigrantki roku 1968, która wyjechała razem z rodzicami.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Turnus integracyjny w Bukowinie Tatrzańskiej - 9-13 marca 2020


Zapraszamy członków Klubu Seniora na integracyjny prozdrowotny pobyt w Bukowinie Tatrzańskiej


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

XVII Ogólnopolskie Mistrzostwa Narciarskie i Snowboardowe Radców Prawnych i Aplikantów - Krynica Zdrój 27.02-1.03.2020


Komisja Integracji Krajowej Rady Radców Prawnych w Warszawie pod przewodnictwem Pana Bartosza Opalińskiego oraz  Wiceprezes Krajowej Rady Radców Prawnych  Michał Korwek mają zaszczyt zaprosić Koleżanki i Kolegów  radców prawnych i aplikantów radcowskich, członków ich rodzin, narciarzy, snowboardzistów i sympatyków sportów zimowych do udziału w  XVII Ogólnopolskich Mistrzostwach Narciarskich i Snowboardowych Radców Prawnych i Aplikantów, które odbędą się w dniach 27.02 - 1.03.2020 r. w Krynicy Zdroju.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

IV Mistrzostwa Polski Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich w biegach terenowych.


Okręgowa Izba Radców Prawnych w Gdańsku przesyła w załączeniu zaproszenie do udziału w IV Mistrzostwach Polski Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich w Biegach TerenowychARTYKUŁ ARCHIWALNY

Wtorkowe spotkania dla seniorów w Muzeum Archeologicznym


Wtorkowe Spotkania dla Seniorów pt. MIASTA PEŁNE BOGÓW


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Integracyjne Spotkanie Mikołajkowe w Jamie Michalika - 6.12.2019


Zarząd Klubu Seniora serdecznie zaprasza na Integracyjne Spotkanie Mikołajkowe, które odbędzie się dnia 6 grudnia 2019 roku (piątek), o godz. 17.00 w restauracji Jama Michalika.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

VI Otwarty Halowy Turniej Prawników w Tenisie: Lublin, 23-24 listopada 2019 r.


Zapraszamy do wzięcia udziału w VI Otwartym Halowym Turnieju Prawników w Tenisie pod patronatem Dziekana Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie oraz Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Lublinie przy wsparciu finansowym Izby Adwokackiej w Lublinie oraz Izby Radców Prawnych w Lublinie.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Msza Święta w intencji zmarłych prawników - 17.11.2019


Duszpasterstwo Prawników zaprasza na Mszę Świętą w intencji zmarłych prawników, w niedzielę 17.11.2019 o godz. 18.00 w Kościele Sióstr Duchaczek przy ul. Szpitalnej 12 w Krakowie


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Spotkanie w Piwnicy pod Baranami czyli „Radca śpiewać może” - 29.11.2019


Zapraszamy na trzecią edycję radcowskiego spotkania przy muzyce, które odbędzie się w Piwnicy pod Baranami 29 listopada 2019 r. o godz. 19:00.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

VI Otwarty Halowy Turniej Prawników w Tenisie – Lublin 23-24.11.2019


Celem turnieju jest popularyzacja tenisa oraz integracja środowiska prawniczego, a także wyłonienie najlepszych tenisistów wśród prawników


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Balet Cracovia Danza "Od poloneza do mazura" - Kraków 4.11.2019


Balet Cracovia Danza zaprasza na premierę Od poloneza do mazura, która odbędzie się 4 listopada na scenie Krakowskiego Teatru Variete


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

III Otwarty Turniej o Puchar Dziekana ORA w Bielsku-Białej w Halowej Piłce Nożnej - Zawoja 22-24.11.2019


III Otwarty Turniej Adwokatów i Środowisk Prawniczych o Puchar Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Bielsku-Białej w Halowej Piłce Nożnej, który odbędzie się w dniach 22-24 listopada 2019 r. w hotelu "Beskidzki Raj" w Zawoi. 


Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa