Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej
NPP 2023

NPP 2023

Lista radców prawnych wyznaczonych do udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej w roku 2023


Rada OIRP w Krakowie zawiadamia, że została sporządzona lista radców prawnych wyznaczonych do udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej w 2023 roku.


Komunikat OIRP w Krakowie w sprawie udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej dla cudzoziemców w roku 2023


OIRP w Krakowie informuje, że ogłasza nabór radców prawnych do udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej dla cudzoziemców w roku 2023.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Losowanie - nieodpłatna pomoc prawna / nieodpłatna mediacja na rok 2023.


Informujemy, że w dniu 9 listopada 2022 roku o godz. 10.00 w siedzibie Izby odbędzie się losowanie w celu wyznaczenia radców prawnych do udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej w roku 2023.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Komunikat dotyczący składania deklaracji przez radców prawnych w celu świadczenia nieodpłatnej pomocy prawnej w 2023 roku


W czwartek 13 października 2022 r. o godzinie 12:00 rozpoczęło się przyjmowanie deklaracji udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej w roku 2023.


Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP szukajradcy.pl Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa