Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej

ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Weryfikacja deklaracji udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej/ nieodpłatnej mediacji oraz losowanie na rok 2021.

Weryfikacja deklaracji udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej/ nieodpłatnej mediacji oraz losowanie na rok 2021.

Komisja ds. sporządzenia projektów list radców prawnych deklarujących gotowość do udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej w 2021 roku informuje, że dokonała weryfikacji deklaracji do udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej/ nieodpłatnej mediacji złożonych przez radców prawnych z OIRP w Krakowie, pod kątem spełniania wymagań określonych Regulaminie wyznaczania radców prawnych do udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej i dokumentowania tej pomocy (t.j. załącznik do Uchwały nr 365/X/2018 Prezydium Krajowej Rady Radców Prawnych z dnia 18 października 2018r.)

Jednocześnie  informujemy, że w dniu 12 listopada 2020 roku o godz. 13.00 w siedzibie Izby, ul. płk. Fr. Nullo 8/4 w Krakowie, odbędzie się losowanie w celu wyznaczenia radców prawnych i ich zastępców do udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej/nieodpłatnej mediacji. Losowanie odbędzie się z zachowaniem ograniczeń narzuconych sytuacją epidemiczną, czyli bez udziału publiczności.

Wyniki losowania zostaną ogłoszone na stronie internetowej w dniu 20 listopada 2020 roku tj. po podjęciu uchwał przez Radę OIRP w Krakowie dotyczących imiennych list radców prawnych i zastępców radców prawnych wyznaczonych do udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej/nieodpłatnej mediacji.

Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP szukajradcy.pl Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa