Zaproszenie do współpracy z Pełnomocnikiem Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego ds. prawnych

27.09.2016

ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY

Szanowni Państwo,

Zapraszam uprzejmie do współpracy w ramach Biura Pełnomocnika Rektora UJ ds. prawnych adwokatów i radców prawnych, których praktyka zawodowa związana jest z zamówieniami publicznymi lub inwestycjami budowlanymi (zagadnienia administracyjne, cywilne).

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie w terminie do 7 października 2016 r. na adres: biuro.pdsp@uj.edu.pl maila (współpraca z PDSP) z załączonym zgłoszeniem, CV oraz  list motywacyjny.

Wybrane- na podstawie wymienionych wyżej dokumentów- osoby zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną.

Współpraca będzie opierać się na umowie zlecenia, wymagane jest osobiste świadczenie usług prawniczych przez osobę, z którą umowa zostanie zawarta, a w określonym w umowie czasie w siedzibie Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Z wyrazami szacunku,

Pełnomocnik Rektora UJ  ds. prawnych