Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej

ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Zaproszenie do udziału w XIII Forum Przedsiębiorców (online). Udział bezpłatny! 29.06.2020 r.

Zaproszenie do udziału w XIII Forum Przedsiębiorców (online). Udział bezpłatny! 29.06.2020 r.

Szanowni Państwo,

 

Serdecznie zapraszamy do rejestracji i udziału w XIII Forum Przedsiębiorców: Mało(Polska) odpowiedź na kryzys. Wsparcie – Solidarność – Współpraca.

 

Od kilku lat „Dziennik Polski" i Polska Press Grupa organizują Forum Przedsiębiorców Małopolski. Partnerem Forum jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Krakowie; bierzemy udział w panelach dyskusyjnych, przygotowujemy nasze stoisko, a także spotykamy się z przedsiębiorcami, promując zawód radcy prawnego.

 

W tym roku, wyjątkowo, Forum Przedsiębiorców z konieczności odbywa się online – co z jednej strony zmusza do pewnej zmiany jego formuły, ale z drugiej, daje również możliwość uczestniczenia w nim znacznie szerszego audytorium.

 

Zapraszamy Państwa, wraz z „Dziennikiem Polskim" i Polska Press Grupą do udziału w tym wydarzeniu. To niepowtarzalna okazja, aby w gronie przedsiębiorców, ekspertów, instytucji wspierających biznes, a także marszałka Małopolski Witolda Kozłowskiego oraz przedstawicieli rządu: wicepremier Jadwigi Emilewicz oraz Ministra Andrzeja Gut- Mostowego podyskutować o problemach i potrzebach polskiej gospodarki, a być może także zadać kilka (niewygodnych?) pytań.

 

Wszystkie szczegóły w załączniku.

Do zobaczenia!

 

dr Marcin Sala – Szczypiński

Dziekan Rady OIRP w Krakowie

Pliki do pobrania

322 XIII FPM 17.0 KB docx
Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa