Uniwersyteckie Centrum Ekspertyz Prawnych - UMK w Toruniu

Uniwersyteckie Centrum Ekspertyz Prawnych
Uniwersytet Mikołaja Kopernika

Szanowni Państwo!

Uniwersyteckie Centrum Ekspertyz Prawnych jest niezależnym, profesjonalnym ośrodkiem badań, ekspertyz i doradztwa prawnego oraz merytorycznego wsparcia dla instytucji samorządu terytorialnego, administracji rządowej, kancelarii prawnych i podatkowych, przedsiębiorców, a także osób fizycznych.

Zadaniem Uniwersyteckiego Centrum Ekspertyz Prawnych jest odpłatne opracowywanie ekspertyz, analiz i opinii prawnych, a także organizacja i przeprowadzanie szkoleń z zakresu prawa. Do współpracy w ramach Uniwersyteckiego Centrum Ekspertyz Prawnych zaprosiliśmy wybitnych specjalistów. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu praktycznemu oferujemy pomoc we wszystkich dziedzinach prawa.

Zakres przedmiotowy działalności Uniwersyteckiego Centrum Ekspertyz Prawnych obejmuje wszystkie dziedziny prawa, a w szczególności:

• prawo podatkowe, VAT, międzynarodowe prawo podatkowe, ceny transferowe, podatki dochodowe, podatki i opłaty lokalne, akcyzę, prawo celne,
  • prawo karne, prawo karne gospodarcze,
  • prawo ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia zdrowotnego, składki na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne,
  • dyscyplinę finansów publicznych,
  • prawo cywilne, prawo odszkodowawcze, prawo ubezpieczeń gospodarczych, prawo autorskie, prawo umów, prawo zobowiązań,
  • prawo przedsiębiorców, prawo rynku kapitałowego, prawo bankowe, prawo walut cyfrowych, prawo handlowe, prawo spółek handlowych,
  • procedurę cywilną, administracyjną i karną,
  • prawo administracyjne, postępowanie egzekucyjne, planowanie i zagospodarowanie przestrzenne.

Zachęcamy do kontaktu z Uniwersyteckim Centrum Ekspertyz Prawnych. Clic.jpg