Studia Podyplomowe w Centrum Kształcenia Podyplomowego

Od kilku lat Uczelnia Łazarskiego rozbudowuje ofertę studiów podyplomowych skierowanych do praktyków prawa, w szczególności prawa gospodarczego. Projekty poszczególnych studiów stanowią m.in. odpowiedź na postulaty zgłaszane przez    radców prawnych i adwokatów oraz aplikantów podczas szkoleń i konferencji organizowanych przy współudziale naszych wykładowców. Wśród naszej oferty szczególnie atrakcyjne dla radców prawnych, adwokatów oraz aplikantów są studia:

• Prawo restrukturyzacyjne i upadłościowe (restrukturyzacja i likwidacja przedsiębiorstwa)
  • Prawo gospodarcze
  • Dochodzenie należności bankowych