Studia Podyplomowe Prawa Karnego Procesowego na Wydziale Prawa i Administracji UJ

Katedra Postępowania Karnego
na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego

uprzejmie informuje, że trwa nabór na studia podyplomowe prawa karnego procesowego.

Jest to już V edycja studiów, które Katedra Postępowania Karnego UJ organizuje na Wydziale Prawa i Administracji UJ. Uczestnikami pierwszych trzech edycji studium byli sędziowie i prokuratorzy. Czwarta poświęcona była przede wszystkim praktycznym aspektom najnowszych zmian w przepisach procedury karnej i uczestniczyli w niej licznie także przedstawiciele innych zawodów. Udział w zajęciach w ramach Studium wzięło dotychczas łącznie prawie 300 słuchaczy.

Zapraszamy do uczestnictwa radców prawnych oraz aplikantów. W wypadku zgłoszenia się odpowiednio dużej liczby uczestników istnieje możliwość sprofilowania części zajęć. Komplet materiałów będzie dostępny dla uczestników online. Zgodnie z uchwałą nr 282/IX/2016 Prezydium KRRP z dnia 20.07.2016 r. ukończenie studiów podyplomowych daje także 20 punktów szkoleniowych.

Wykładowcami na Studiach są nie tylko pracownicy Wydziału Prawa i Administracji UJ, ale także inni wybitni specjaliści z innych polskich uniwersytetów oraz znakomici praktycy, w tym sędziowie TK i SN , a także radcy prawni.

Zajęcia będą odbywać się w czasie 11 zjazdów odbywających się w rytmie sobotnio-niedzielnym.

Inauguracja studiów odbędzie się 27 maja 2017 r., zaś zakończenie studiów i uroczyste wręczenie dyplomów zaplanowano na kwiecień 2018 r.

Koszt udziału słuchacza w studiach wynosi 3200,- PLN. W uzasadnionych wypadkach istnieje możliwość płatności tej sumy w ratach.

Szczegółowe informacje o studiach znajdują się na stronie Katedry Postępowania Karnego UJ –

Informacji udziela także sekretarz studiów – dr Paweł Czarnecki - pawellas@op.pl