Pożegnanie Pani mec. Barbary Matuszewskiej

BarMat5.JPG

Dziekan Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie w imieniu Rady, społeczności radców prawnych i aplikantów radcowskich, pracowników biura OIRP w Krakowie oraz własnym, ze smutkiem zawiadamia, że w dniu 16 lutego 2018 roku odeszła nasza droga Koleżanka radca prawny mgr Barbara Matuszewska, długoletni członek naszego samorządu, członek Rady OIRP w Krakowie IX i X kadencji, Przewodnicząca Komisji ds. socjalno-bytowych IX i X kadencji, delegat na XI Krajowy Zjazd Radców Prawnych. Szanowany, lubiany i ceniony wieloletni edukator aplikantów radcowskich, opiekun grup szkoleniowych aplikantów. Do października 2013 roku Kierownik Szkolenia Aplikantów przy OIRP w Krakowie.

Wszyscy pamiętamy Basię jako życzliwą Koleżankę oraz Człowieka wielkiego serca i Przyjaciela, Osobę, która przez długie lata z wielkim oddaniem angażowała się w działalność na rzecz samorządu.

W uznaniu jej zasług dla rozwoju samorządu radców prawnych oraz umocnienia pozycji samorządu w odbiorze społecznym została uhonorowana odznaczeniami samorządowymi, w tym: złotą honorową odznaką „Zasłużony dla Samorządu Radców Prawnych” oraz medalem pamiątkowym XXXV-lecia samorządu radcowskiego.

dr Marcin Sala-Szczypiński

Dziekan Rady  OIRP w Krakowie

Rodzinie i Bliskim Basi

składamy wyrazy najszczerszego współczucia.

Msza  Św. Żałobna przy Zmarłej odprawiona zostanie w piątek,
dnia 23 lutego 2018 roku o godzinie 12:00 w kaplicy na Cmentarzu Podgórskim,
po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku.